Kahve Falında Elma Kurdu Görmek Ne Demek?

Kahve falında elma kurdu görmek, güzel haberleriniz olduğuna işaret eder. Bu güzel haberi eşinizden yana ya da çocuğunuzdan yana alabilirsiniz. Bekar insanlar için elma kurdu hayırlı kısmetleri simgeler. Evlenip yuva kuracaklarını ve edepli çocuklarınız olacağını vurgular. İkili ilişkilerde de kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde kendinize ve partnerinize dikkat edin. Mümkün olduğunca onu sevdiğinizi dile getirin. Güzel küçük sürprizler ile ilişkinize heyecan katabilirsiniz. Maddi yönden de rahatlayacaksınız.

Çünkü elma bereketin sembolüdür. Bundan sonra işleriniz artacak kazancınız çoğalacaktır. Bu kazancınızı iyi değerlendirmeniz ileride kurduğunuz hayatın da bir o kadar sağlam temellere dayanmasını sağlayacaktır. Kim bilir belki aradığınız kişi de bu dönemler karşınıza çıkacaktır. Hatta belki de çıkmıştır da siz farkında değilsinizdir. Şöyle iyice bir etrafınızı gözden geçirin derim.

Falda elma kurdu görmek, bekarların gönüllerinde olanın gerçekleşeceğini gösterir. Artık şans sizden yana. Bunu iyi değerlendirmesini bilmelisiniz. Uzun zamandır uzaktan izlediğiniz biri varsa ona açılabilirsiniz. İnsanlarla olan ilişkilerinizde güzel etkiler bırakacaksınız. Arkadaşlarınızla güzel vakit geçirmeye çalışın.

Elma kurdu bazen de küçük atışmalara, gönül kırgınlıklarına yorulur. Çevrenizdeki insanlar ile zaman zaman tartışmalar yaşayabilirsiniz ancak genel anlamda sorunsuz bir insansınız. Kötü niyetli kişileri kafanıza takmayın.

Elma kurdu sembolü, kısmettir ve hayatınızda boşluklar olduğunu size hatırlatır. Bu boşlukları doldurmanın vaktinin geldiğini size ince ince hatırlatır. Sizin içinizin temiz bir insan olduğunuzu gösterir. İşlerinizde hile yok ve tamamen dürüst bir insansınız. Kazancınız temiz olduğundan oldukça bereketlisiniz. Bu bereketiniz artarak devam edecek.

Maddi sorununuz varsa borçlarınızı kapatacaksınız. Bekarlara iyi bir kısmet, evlilere de bir bebek müjdeler. Her iki grup içinde hayatında yenilik ve hareket artacaktır. Bu kazançlı ve yeniliklere gebe dönemi iyi değerlendirin. Bir daha böyle bir evre geçiremeyebilirsiniz hayatınızda.

Kahve falında elma kurdu görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.