Kahve Falında Lahana Görmek Ne Demek?

Kahve falında lahana görmek, sorunlarınızı sırayla çözmeniz gerektiği anlamına gelmektedir. Peyderpey eleyeceğiniz sıkıntılar sayesinde geçmişe bakmanıza gerek kalmayacak, sürekli ileri düşüncelerinize odaklanabileceksiniz.

Düşüncesizce tüm sorunların ortasına daldığınız taktirde çoğunu çözememekle kalmayıp, zaman zaman onlarla tekrar yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden sabırlı olmanızda fayda görülmektedir. Zamanla bu duruma dışarıdan bakmayı öğrenecek ve doğru bir karar aldığınızı göreceksiniz.

Falda lahana görmek, içinde bir yavru varsa, uzun soluklu bir yolculuğa işaret olur. Bu yolculuk muhtemelen aileniz ile gerçekleştireceğiniz uzak bir akraba ziyareti olacaktır. Bu ziyaret sırasında sizin de karakterinize yansıyacak deneyimler yaşayacak, yeni insanlarla uzun vadeli dostluklar oluşturacaksınız. Büyüklerinizle şu sıralar daha fazla vakit geçirmelisiniz. Aksi taktirde keşkeleriniz olabilir.

Kırgınlıkları bir kenara atıp, insanların hayatınızda oldukları için ne denli şanslı olduğunuzu unutmamalısınız. Zaman sizi ve öfkenizi beklemeyecektir. Affedici olmak en çok size iyi gelir. Yolculuk öncesi alacak verecek işlerinizi halletmenizde fayda var. O zamana dek sorunlarınızı çözümlemelisiniz. Gideceğiniz ortam size nefes aldıracaktır.

Hayatını değiştirecek bir insan girecek hayatına. Neşe, huzur ve mutluluk getirecek. İkinci baharını yaşatacak sana. Çok mutlu olacağın bir sürpriz ile karşılaşacaksın. İş hayatında bazı sıkıntılar içerisine gireceksin. Bu üzecek. Bu da seni iş hayatında olumsuz etkileyecektir. Ama kısa zamanda bunların üzerinden geleceksin.

Kahve falında lahana görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.