Kahve Falında Kumanda Görmek Ne Demek?

Kahve falında kumanda görmek, kontrolcü bir kişilikle yorumlanır. Kişinin kontrolcü ve dediğim dedik bir kişiliğe sahip olduğu ve bu nedenle de bazen fazlasıyla insanların işine burnunu sokup rahatsız ettiği anlamına gelmektedir.

Falda kumanda görmek, fal sahibinin ailesinden olan ve bencil karakterde bir kişi demektir. Bu kimse kendisine bir çeki düzen verip bu kontrol duygusundan vazgeçmedikçe etrafında sevdiği pek çok insanı kaybedecek ve sonunda ne yazık ki yalnız kalacak demektir.

Aynı zamanda değişikliği de temsil eder. Bu değişiklik bir iş vesilesi yada eğitim sebebi ile gerçekleşecek köklü bir değişimdir. Kişinin hem bulunduğu şehir hem de içerisinde bulunduğu ortamlar değişecektir. Bu değişiklik maddi olarak geçici bir süre kayba neden olsa da bir süre sonra toparlanıp normal rutine dönecek ve yeni hayatına sorunsuz bir şekilde adapte olabilecektir.

Bir makam değişikliğine de işarettir. Kişi işinde bulunduğu konumdan daha üst bir makama terfi edecek ve bu terfi ile birlikte hayatına yen bir düzen vermesi gerekecektir. İlk başlarda zorlansa da zamanla bu yeni düzene alışacaktır.

Kişinin cinsiyetine göre de yorumlanır. Kadınsa hayatındaki despot erkeği simgeler. Kadının hayatında her şeyine karışan ve kontrol altında tutmaya çalışan bir erkek olduğunu gösterir. Bu adam işler istediği gibi gitmediği taktirde şiddete ve hakarete başvuracak kadar ileri gidebilecek bir karakterdir. Bu nedenle de biran önce uzaklaşılması gereken biridir.

Kahve falında kumanda görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.