Kahve Falında Kirli Görmek

Kahve falında kirli görmek, geleceğe dair büyük değişiklikler yapmanız gerektiğine dair önemli bir uyarı şeklinde yorumlanır. Bazı hatalarınızı telafi etme imkanı elinize geçebilir. Örneğin içinde bulunduğu ilişkiden mutsuz olan kişiler radikal bir şekilde ayrılma kararı alabilirler. Sizi bu konuda destekleyen birileri olabilir. Çevrenizde sizin üstünüzden hem maddi hem de manevi anlamda geçinen insanlar varsa bu kişileri de çevrenizden uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Artık üzerinizde maddi manevi külfet olmaya çalışan kişiler emellerine ulaşamazlar. Bu insanların farkına varmanızda fayda var. Kimseye hak ettiğinden fazla değer vermemek konusunda karar verebilir ve çok güvendiğiniz, kendinize yakın hissettiğiniz insanların gerçek yüzlerini görebilirsiniz.

Falda kirli görmek, dışarıdan bakıldığında sevimli ve anlayışlı görünen birinin gerçek yüzünü görmemek şeklinde yorumlanır. Mesela çok büyük kötülükleri olan kişiler artık daha fazla zarar veremezler. Bu gibi kişiler ile arkadaş ve iş çevresinde karşılaşabileceğiniz gibi aile içinde de karşı karşıya gelmeniz söz konusu olabilir. Bu nedenle çok dikkatli olmalı ve kesinlikle kimseye gereğinden fazla güvenmemelisiniz. Ayrıca iş yerinde de bir takım sorunlar olabilir ve arkanızdan çevrilen işleri öğrenebilirsiniz.

Kahve Falında Kirli Yüz Görmek

Bir süredir sizinle konuşmayan ve küs olan birinin barışmak istemesine yorumlanır. Size kızgın olan birinin de size karşı kızgınlığı sona erer. Artık sizinle daha iyi geçinir.

Kahve Falında Kirli Çorap Görmek

Maddi olarak bir süre dikkat etmek şeklinde yorumlanır. Örneğin uzun zamandır ertelenen masraflar bir anda yapılabilir ve çok fazla harcamanız olabilir. Ekstra harcamalara da fazladan para gidebilir.

Kahve Falında İnsan Yüzü Görmek
Kahve Falında Erkek Yüzü Görmek
Kahve Falında Mutlu Yüz Görmek

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, zamanında reddettiğiniz fırsatlar yüzünden hayıflanmak anlamına gelir. Kişi elinden kaçan fırsatların ardından çok büyük pişmanlıklar duyabilir. Sizi engelleyen ksııtlamaya çalışan kişiler olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.