Kahve Falında Tavşan Görmek Ne Demek?

Falda Tavşan Görmek

Kahve falında tavşan görmek; içten içe sizi kemiren bir sır taşıdığınıza işaret eder. Bu saklı tutulan sırrın açığa çıkmaması adına şu günlerde çok çaba harcamanız gerekecek. Kimseyle paylaşılamayan sırların gün yüzüne çıkmaması adına vereceğiniz mücadele, yaşamınızın her alanını olumsuz etkileyebilir. Sırrınızı kimseyle paylaşmamış olsanız bile sizi tedirgin edecek.

Falda tavşan görmek, falına bakılan kişinin gizli saklı defterlerinin açılmaması adına çok çaba harcayacağı yönünde yorumlanır. Bir yandan da saklanılan gerçekleri birileriyle paylaşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Ruhsal açıdan bir çöküntü olabilir ve bu saklı tutulan şey soysal hayatınızı da kötü etkileyebilir.

Kahve fincanında tavşan şekli çıkması, bazı fal bakan kişiler tarafından fal sahibini bekleyen mutlulukların kısa vadeli olacağı şeklinde yorumlanır. Gizli bir ilişki yaşıyorsanız, ailenizin öğrenmemesi için büyük stres altına gireceksiniz.

Falda görülen tavşan sembolü, evli ve bekar olan fal sahiplerine göre farklı manalara gelir. Evli bir insan fal baktırdığında fincan içerisinde tavşan figürü görülürse, eşi kendisini aldatıyor veya aldatmaya meyilli demektir. Eşiniz sizden daha fazla ilgi bekliyor olabilir.

Bekar birinin kahve fincanında tavşan simgesinin görülmesi, ilerleyen günlerde izdivacınızı engellemek isteyecek insanlara işaret eder. Evlilik planladığınız insanla dünya evine girmemeniz için bir kişi sürekli bu ilişkiye zarar vermek isteyecek ve başka bir kısmet bulmanız yönünde sizleri uyaracak. Aile büyükleriniz evlenmek istediğiniz insanı onaylamayabilir.

Kahve falında tavşan kafası görmek

Bu hayvan büyük kulaklara sahip olduğundan dolayı, gıybet yapan bir insanın varlığına işaret eder. Sırlarınızı birileriyle paylaşmak isteseniz de bundan kaçının.

Kahve falında tavşan havuç görmek

Falda tavşan ve havuç figürlerinin yan yana görülmesi, hasta olan fal sahiplerinin çok kısa zamanda sağlıklarına kavuşacağı müjdesini verir. Hasta olmayan kimseler, uzun süre daha sağlık sorunu yaşamayacaklar.

Kahve falında tavşan ve kalp görmek

Falda tavşan ve kalp şekillerinin birlikte çıkması, platonik bir aşkı simgeler. Evli veya bekar kimseler, ilişkileri olsa dahi başka birinden hoşlanmaya başlayabilirler. Bu platonik aşk sevdiğiniz insanı ikinci plana atmanıza ve ona olan sevginizin azalmasına neden olacak. Hatta ilişkinizi bitirmeyi bile düşünebilirsiniz.

Kahve falında yavru tavşanlar görmek

Parasal konularda şansın sizden yana olacağını gösterir. Bu bol kazanç kısa sürecek. Elinize geçecek paraları bu dönemde iyi değerlendirin. İşinize yatırarak ticari hayatta ilerleme olabilir.

Kahve falında tavşan ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, sırdaşlarına karşı temkinli olsunlar. Dedikoducu insanların ağzına laf vermemeye dikkat edin. Şu günlerde ilişkinizde de hata yapmamak adına mücadeleye hazır olun. Yoksa aşk hayatında üzüntülü günler sizi bekliyor olacak.

Kahve tabağında tavşanın anlamı, hakkınızda çıkacak bir dedikodunun hane içerisinde kısa sürede yayılacağına yorumlanır. Tavşanlar gerçek hayatta hızlı üreyen varlıklar olduğundan, fincan tabağında tavşan işareti belirdiğinde bir anda yayılacak dedikodu olarak değerlendirilir. Bu çıkan dedikoduda gerçeklik payı olması sebebiyle çok zor durumda kalabilirsiniz.

Kahve falında tavşan görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.