Kahve Falında Ördek Görmek Ne Demek?

Falda Ördek Görmek

Kahve falında ördek görmek; maddiyatı simgeler. Şu sıralar maddi açıdan rahatlama yaşayabilirsiniz. Zengin olmayı hayal eden fal sahibi, bu emeline tez zamanda ulaşacaktır. Aynı zamanda işyerinde zam alma yada statü yükselme söz konusu olabilir. Falda ördek görmek, sınava girecek öğrenciler için de başarılı olacaklarını haber verir.

Kahve fincanında ördek çıkması, mal mülk yatırımı yapmak için gerekli olanakları yakın zamanda sağlayacağınızın habercisidir. Bir yerden yüklü bir para bekliyorsanız, o para tez vakitte elinize geçecek. Aile içi refahınız artacak ve maddi sıkıntılarınıza çözüm bulacaksınız.

Kahve falında ördek kafası görmek

Bir süredir özlem ile andığınız kişi ile yakında görüşeceğinize yorumlanır. Sevdiğinden ayrı olanlar, yakında bir araya gelebilirler. Eski sevgili de geri dönmek isteyerek arayabilir.

Kahve falında ördek başı görmek

Uzakta olan biri ile nihayetinde ortak bir noktada görüşeceğinize işaret eder. Yurt dışında yaşayan biri varsa temelli geri dönmek istediğini söyleyebilir.

Kahve falında ördek gagası görmek

Bir konuda yakın çevrenizden bir kişinin sizi uyaracağı manası taşır. Alacağınız bir kararda, size destek olacak birilerinin varlığına işaret eder. İş ortamında da sizi destekleyen insanlar olabilir.

Kahve falında ördek yavruları görmek

Elinize parçalar halinde para geçeceğine delalettir. Gelecek para toplu olmayacaktır ve birkaç yerden birden gelecektir. Falda ördek ve yavrularının sayısı kadar yerden elinize para geçebilir. Falına bakılan kişi bekar bir bayansa, bu yıl kendini evlilik planları içerisinde bulabilir.

Ördek sembolü bekar kimseler için hayırlı bir kısmetin habercisidir. Evli kimselerin falında ördek şekli anlamı ise, eşlerinin kendilerine karşı çok sadık olduklarına yorumlanır. Eşiniz sizi mutlu etmek adına bir sürpriz plan içerisinde olabilir.

Kahve falında ördek ne demek?” diye merak edenler, para sorunlarından ilerleyen günlerde kurtulacaklar. Rahat bir nefes alacak fal sahibi, maddi huzura erişecek.

Kahve falında ördek görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.