Kahve Falında Dürbün Görmek Ne Demek?

Falda Dürbün Görmek

Kahve falında dürbün görmek; sizi sıkboğaz eden birini simgeler. Bu kişi sürekli sizi eleştirerek ve her yaptığınız işe karışarak sabrınızı zorluyor. Eğer sevdiğiniz insan veya aile fertlerinizden biri hayatınızı sürekli ablukaya alıyorsa, dayanamayacağınız an gelecek. Tez vakitte sabrınızın tükendiği göreceksiniz ve bu kişiye biriktirdiğiniz tüm öfkeyi dökeceksiniz.

Falda dürbün görmek, sizlerin her hareketini takip ederek kıskanan ve sizin iyiliğinizi hiç istemeyen bir düşmana da yorumlanır. Bu kişi hayatınızda aldığınız her kararı takip ediyor ve başarısız olmanızı bekliyor.

Kahve fincanında dürbün şekli çıkması, bir süredir takip edilen konudan sonuç almak anlamına gelebilir. Fal bakan kişiler bu figürü bazen ilişkilerde güven sorunlarının meydana geleceğine yorumlar. Eşiniz veya sevgiliniz sırf size güvenmediği için her hareketinizi izliyor olabilir.

Fincanın ortasında bu şekil çıkarsa, sizler sevdiğiniz insanın bir açığını yakalamak için harekete geçeceksiniz. Ona olan güveninizin sarsılması sizleri paranoyak hale getirecek ve sevgilinizin her anından haberdar olmak isteyeceksiniz. Şu günlerde sevdiğiniz insana yalan söylemekten özellikle kaçının.

Falda görülen dürbün sembolü, sizi gözetleyen ve her adımınızdan haberdar olmak isteyen insanları simgeler. Sevdiklerinizin güvenini boşa çıkarmamaya dikkat edin ve yalan söylemeyin. Gelecek günlerde sevdiğiniz bir insana söyleyeceğiniz yalan pişmanlık olarak geri dönecek.

Kahve falında elinde dürbün tutan veya dürbünle bakan adam çıkarsa, bu sefer sizden hoşlanan birini simgeler. Bu kişi sizin çok yakınınızda ve duygularını itiraf etmekten korkuyor.

Kahve falında dürbün ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, güven sorunlarıyla baş etmek zorunda kalacaklar. Geçmişinizi kurcalayan insanlara karşı dikkatli olun. Fincan içerisinde çıkan dürbün işaretini diğer figürlerle beraber değerlendirerek, en doğru yorumu yapabilirsiniz.

Kahve tabağında dürbünün anlamı, aile içerisi kavgaların artması şeklinde yorumlanır. Aile fertlerinin özel hayatınıza karışması ve sürekli müdahale etmek istemesine karşın onlara cephe alacaksınız. Şu günlerde ailenize karşı daha anlayışlı olmanızı tavsiye ederiz.

Kahve falında dürbün görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.