Kahve Falında Çöp Tenekesi Görmek Ne Demek?

Falda Çöp Tenekesi Görmek

Hayatınızda bazı fuzuli insanların varlığının habercisi olabilir. Bu fazlalıklar size zararı dokunabilecek olan eşyalar olabileceği gibi yakınlarınız, dost sandığınız kişiler, bazı komşularınız ve tanıdıklarınız da olabilir. Şayet fincanınızda karşınıza büyük bir çöp kovası çıktıysa, hayatınızdaki maddi manevi fazlalıklardan kurtulmanın zamanı çoktan gelmiş de geçiyor demektir.

Aynı gerçek hayatımızda olduğu gibi nasıl ki evlerimizde, dolaplarımızda ya da etrafımızda biriken fazlalıklar gitgide çoğalarak bizlere yaşam alanı bırakmıyor, alanlarımızı daraltıyor ve bize zarar vermeye başlıyorlarsa, falımızda çıkan çöp simgesi de bu türlü zararlıların habercisidir.

Bu gibi bir durumla karşı karşıyaysanız şayet hayatınızı tekrar gözden geçirmeli, görüştüğünüz, evinizin kapısını açtığınız ve iç içe olduğunuz insanları tekrar bir mercek altına almanız gerekiyor demektir. Gün gelir, anlamsızca hayatımıza aldığımız insanlardan zarar görebiliriz.

Hesapsızca içimizi döktüğümüz, bağrımıza bastığımız ve kendimiz gibi zannettiğimiz insanlar zaman gelir bizleri arkamızdan vurabilir. Yüzünüze gülerek arkanızdan konuşan, sizi kıskanan insanlardan kurtulmanın işte tam zamanı… 

Aranıza mesafe koyarak ve meşguliyetlerinizi bahane ederek yavaş yavaş ta olsa bu insanların ayaklarını hanelerinizden kesebilirsiniz. Kahve falında çöp tenekesi görmek hayatınızı arındırma anlamında sizler için büyük bir fırsat olabileceği gibi, çok yerinde de bir uyarı olabilecektir diye düşünüyoruz.

Falda Çöp Tenekesi Görmek

Kahve falında çöp tenekesi görmek, fal yorumunda  çalıştığınız yerde de sizleri çekemeyen kişilerin varlığını işaret ediyor olabilir. Bu gibi durumlarda sizi haddinden fazla çalıştıran ve omuzlarınızdaki iş yüküne haddinden çok yük yükleyerek kendi çalışmalarını da sizlerin üzerine yıkan çalışma arkadaşlarınız da varsa, onlardan da yüz çevirme vakti gelmiş demektir.

Tüm bunlara ek olarak kahve fincanında çöp görmek haddinden fazla şey alarak, fazla alış veriş yaptığınızı ve tüm paranızı çere – çöpe yatırdığınızı da simgeliyor olabilir. Bu konuda sizleri daha duyarlı para harcamaya ve yaptığınız harcamalar konusunda daha duyarlı olmaya davet ediyoruz.

Kahve falında çöp tenekesi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.