Kahve Falında Ciğer Görmek Ne Demek?

Kahve falında ciğer görmek, çok yakında hayatınıza girecek yeni bir canlıya işaret eder. Bu durum hamilelikle de yorumlanabilir. Uzun zamandır bebek isteyen ancak sağlık sorunları ya da zaman problemi nedeniyle bu isteğini bir türlü yerine getiremeyen bir yakınınızın ya da eğer bu durumdaysanız sizin için sorunsuz bir hamileliğin ve hayata merhaba diyecek sağlıklı bir bebeğin habercisidir.

Falda eğer evlilik aşamasındaysanız ve kafanızda hala soru işaretleri varsa bunlardan en kısa zamanda kurtulmanız da yarar var. Çünkü yapacağınız evlilik her ne kadar zaman zaman tatsızlıklara sahne olsa da genel anlamda sizin için mutluluğa açılan kapının anahtarı niteliğinde olacaktır. Ayrıca bu evliliğin devamında hayırlı ve sağlıklı evlatlar edineceğinizi söylemek de doğru olacaktır.

Sizlerin insanlara karşı ne kadar iyi biri gibi görünüyor olmanıza rağmen sadece kötü niyetleri içerisinde barındıran bireyler olduğunuzu göstermektedir. Bu durum ile insanların akıl ve ruh dünyalarını alt üst ediyor oluşunuz artık insanlar tarafından da fark edilmeye başlıyor. Öyle bir zaman kapıda sizlere gelmek üzere ki o olayları kendiniz yaşamaya başladığınız zaman her ne kadar insanları anlıyor olsanız bile pek de artık geçmişe dönemeyeceğiniz için kendiniz de bu durumda yanmak zorunda kalacaksınız.

Sizlerin insanlar arasında en nefret edilen kişi olduğunuzu da işaret etmektedir. Çünkü siz başkalarının duygularına değer vermek yerine sadece kendinizi düşünüyor oluşunuz da herkes tarafından kabul görmeyip sizlerin toplum tarafından hasar almanıza neden olmaktadır.

Sizlerin yaşamakta olduğu tüm kötü olayların asıl sebebinin tüm zeminini sizlerin hazırlamış olmanızı ve artık buna engel olamayacak kadar insanların sizlerden nefret etmesini de sizlerin sağladığını göstermektedir. Artık bunun için insanlara neden diye sormak yerine biraz daha mantıklı olarak susmayı tercih etmelisiniz.

Falda ciğer görmek, kendinizi çok yalnız hissettiğinizi ancak çevrenizde sizi gerçekten seven onlarca insan olduğunu gösterir. Bu insanlardan bir kısmı aslında günlük hayatta sizin yanınızdayken, bir kısmı ise kalben her zaman sizinledir. Özellikle sevgilinizi ya da eşinizi kendinize daha yakın tutmanız bu kötü ruh halinden çıkmanız konusunda sizin için oldukça faydalı olacaktır.

Ona gösterdiğiniz bu yakınlık, hayatınıza ikinizden de bir parça taşıyan üçüncü küçük ve sevimli bir bireyin girmesini sağlayabilir. Ne olursa olsun partnerinizle aranızdaki ilişkiyi soğuk ve mesafeli bir seviyede tutmamak en çok sizin yararınıza olacaktır.

Derin bir aşk ve bağlılıkla beraber bunun sonucunda ortaya çıkacak güzel durumları da temsil eder. Eğer eşinizi ya da sevgilinizi gerçekten sevdiğinizi düşünüyorsanız, umutsuzluğa kapılmak üzere olduğunuz şu günlerden ondan asla vazgeçmeyin.

Kahve falında ciğer görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.