Kahve Falında Kağıt Para Görmek Ne Demek?

Kahve falında kağıt para görmek, sıkıntıya işarettir. Bu sıkıntı genel anlamda maddi kayıp sonucunda oluşacak bunalımlarla ortaya çıkar ve gereksiz yere yıpratabilir. Bu bunalımlı dönemin sonucunda aile içi sıkıntılar, çevreyle sorunlu ilişkiler, eş- dost ve akrabalarla yaşanabilecek tartışmalar mümkündür.

Maddi kayıplara ek olarak çevreden gelecek dedikodular ve can sıkıcı konuşmalar da bunalımları tetikleyecektir. Bu durumu aşabilmek için yaşanan sıkıntılı dönemin sükunet ve sabırla atlatılmaya çalışması gerekmektedir.

Falda kağıt para görmek, bir diğer anlamı da sağlık sorunu yaşanacağına yöneliktir. Yaşanacak olan sıkıntının bir sebebi de hane içinde veya bizzat fal sahibinde görülebilecek olan ağır bir sağlık sorunudur. Bu sağlık sorununun ortaya çıkması durumunda kişi kendine dikkat etmeli ve sağlığını geri kazanmak için gereken tedaviyi görmelidir.

Hayatınıza yeni bir başlangıç yapacağınıza ve hayatınızda birçok güzelliğin vuku bulacağına dalalet eder. Uzun zamandır gerçekleşmesini istediğiniz bir hayaliniz gerçek olacak ve hayalinizin gerçekleşmesi ile, siz ve aileniz için çok güzel günler başlayacak. Kısmetinizin çok açık olduğu bir döneme giriyorsunuz. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz, hayatınızı yeniden şekillendirebilirsiniz, hayatınıza yeni kişiler katabilirsiniz.

Yeni birçok oluşumlara işarettir. Bu dönemde, eğer bekarsanız evlenebilirsiniz, eğer evli iseniz bir bebek ile eviniz şenlenebilir. Yakın bir akrabanızdan sevindirici bir haber alabilirsiniz. Bereketin bol olduğu bir döneme giriyorsunuz, eğer ticaretle uğraşıyorsanız işlerinizi büyütebilir ve çok paralar kazanabilirsiniz.

Gurbetin ve özlemin bir işaretidir. Yakın bir zamanda belli nedenlerden dolayı, aileniz ve sevdiklerinizle aranıza gurbet girebilir. Hiç aklınızda olmadan bir tayin haberi alabilirsiniz. Aynı zamanda sabrın da bir sembolüdür, çok sabrettiğiniz bir durumda bir patlama yaşayabilirsiniz. Yaşanılmasını istemediğiniz bir kaç olay yaşayabilirsiniz. Ama ümitsizliğe kapılmamalı ve güzel günlerin gelmesini beklemeli ve sabretmelisiniz.

Kahve falında kağıt para görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.