Kahve Falında İki Kişinin Öpüşmesi Görmek Ne Demek?

Kahve falında iki kişinin öpüşmesini görmek, yeni bir aşkın doğuşuna delalet eder. Bu fal, daha çok yolunda gitmeyen işlerinizin zamanla düzene gireceğini ve mutlu bir geleceğin sizi beklediğini gösterir. Küs olduğunuz biri ile barışacağınızı ve hiç beklemediğiniz bir anda aslında hoşlanmadığınızı düşündüğünüz biri ile iyi anlaşmaya başlayacağınızı gösterir.

Falda iki kişinin öpüşmesini görmek, iş sıkıntılarınızın ve ev içinde bulunan huzursuzluklarınızın geçeceğini gösterir. Çok sevineceğiniz bir haber alacağınızı gösterir. Bu haber sayesinde hayatınızda yerine oturmayan bazı taşlar yerini bulmaya başlayacak ve daha rahat bir gelecek inşa etmeye başlayacaksınız. Bilerek ya da bilmeyerek birinin kalbini kırmışsanız, o kişi sizden bir özür bekliyor olabilir. Bunu göz ardı etmemeli ve o kişinin gönlünü almaya çalışmalısınız.

Yakında bir evlilik haberi alacağınıza delalet eder. Aynı zamanda bu fal, çevrenizdeki kişilerden bir bebek haberi alabileceğinizi de gösterir. Çoğu zaman mutlu haberler alacağınız ve çok sevineceğiniz bir döneme gireceğinizi gösterir. Küslerin barışacağına ve birbirine kızgın olanların sorunlarını konuşarak halledeceğini gösterir. Çevresindeki kişilerle olan ilişkilerini tekrardan gözden geçirmeli ve yanlışlıklarının farkına vararak kendine çeki düzen vermelidir.

Şatafatlı partiler ve gösterişli organizasyonlar size göre olmadığı için kız arkadaşınızın istekleri evliliğe biraz çekimser bakmanıza yol açıyor. Düşüncelerinizi karşı tarafa doğru bir dilde aktarmayı başararak bu isteklerin minimum boyuta düşürülmesine yardımcı olacaksınız. Karakterinizi kabullenmediği sürece bu evliliğin gerçekleşmesi tam bir kabus olabilir. Maddi anlamda keyfiniz yerinde fakat aile büyüklerinden birinin umulmadık sağlık sorunları sizi biraz sarsabilir.

Kahve falında iki kişinin öpüşmesini görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.