Kahve Falında Horoz ve İnsan Görmek Ne Demek?

Kahve falında horoz ve insan görmek, ilk olarak aile hayatının güzelliğini işaret eder. Huzur dolu ve mutlu bir ailenin varlığını veya var olacağını belli eden horoz ve insan sembolü çoğu zaman bozuk olan aile ilişkilerinin düzeleceğini vurgulamaktadır. Üçüncü bir kişinin lafı ile bozulan aile saadetinin geri kazanılacağı müjdesini veren horoz ve insan, kahve fincanında iki kişi arasında çıkmış ise bu iki kişinin muhabbetli bir döneme adım atacaklarını belirtir.

Horoz ve insan ile ilgili farklı anlamlara çekilebilir. Falda görülen horoz ve insan, çok dallı ve iriyse ticari açıdan refah dolu dönemler sizi bekliyor demektir. Ayrıca bu refahın getirileri de birden fazla olacak, üretim olanaklarınız ya da gelir kaynağınızda çeşitlenmeler mevcut olacaktır. Ayrıca, dalsız budaksız, kalın bir yapıda ise, fal sahibi büyük bir ikramiye değerinde gelir elde edebilir, ticari bir şirkette çalışıyorsa toplu bir sipariş alabilir ya da işini genişletebilir. Bu genişleme tek bir kişinin eseri olmayacaktır. Bereketinin azalmasını istemiyorsa, bu süreçte yardımı dokunanların değerini bilmeli ve onlara da paylarına düşen maddi manevi kıymeti sağlamalıdır. Hakka geçmek anlamına gelir. Bir konuda birinin önüne geçmiş olabilir. Fal sahibi geçmiş stratejilerine, sosyal ilişkilerine bir göz atmalı, vicdanının sesine kulak vererek hareket etmelidir.

Genelde parasal durumlarla ilgilidir. Fakat horoz ve insan ayrıysa, bir hastalığa işaret olabilir. Fal bakan kişi, fal sahibini uyarmalı, kendisine dikkat etmesi ve kontrol etmesi gerektiğini söylemelidir. Ya da yakın bir tarihte geçirilen bir rahatsızlık varsa nüksedebilir. Bu konuda telaşa kapılmamalı, erken teşhis için sürekli kişisel kontrollerinizi yapmalısınız.

Horoz ve insan yanında bulunan öğelerle faklı anlamlara sahip olabilir. Bunun için fincan bütünü iyi değerlendirilmelidir. Fincan yorumlaması sırasında, insanın en son görülmesi, gerçekleşecek yorumların en geç tarihte meydana geleceğine işarettir. Yine aynı şekilde, ilk olarak horoz görüldüyse, yorumun ve tahmin edilenlerin gerçekleşme süresi kısa ve çok yakındır.

Ailevi bir durum söz konusudur. Bu durum bir süredir gizli tutulan bir takım olaylar neticesinde meydana gelmiştir. Bu olayların patlak vermesinin sebebi, akrabaların işe karışmaları olacaktır. Ev ahalisinin düzenini içten içe bozmak isteyen bu akrabalar, aile büyüklerine gizliden gizliye bilgi sızdırmaya çalışacak, onları ailesine karşı hırslandırarak kavga etmelerini bekleyeceklerdir. Bu yüzden bilgi paylaşımı konusunda daha titiz olunmalıdır.

Kahve falında horoz ve insan görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.