Kahve Falında Havlu Görmek Ne Demek?

Kahve falında havlu görmek, hayatınızda yaşadığınız pişmanlıklar, gelecek yaşantınıza da yön veriyor. Sıkıntılı dönemleri sakin kafa ile alacağınız kararlar ile sadece atlatabilirsiniz. Hayatınızda bulunan gereksiz olayları be sıkıntılı günleri geride bırakacaksınız. Sinirli olduğunuz zamanlarda gözünüzün hiçbir şey görmemesi sevdiklerinizin kalbini kırıp döneceğinizi gösterir.

Sevdiğiniz bir arkadaşınızdan duyacağınız bazı sözler kafanızın karışmasına neden olabilir. Eski bir sevgiliniz sizi unutamamış ve sizden sonra hayattan zevk alamaz hale gelmiş gibi görünüyor. Yeni tanıyacağınız bir kişi size umut ışığı olacak ve mutlu günler geçirmenize vesile olacak.

Falda havlu görmek, çevrenizde sizi kıskanan ve kötülüğünüzü düşünen kişileri etkisiz hale getireceğinizi gösteriyor. Canınızı sıkan ve kafanızı karıştıran herkesten uzaklaşmalısınız. Acele aldığınız kararlar büyük hatalar yapmanıza neden olabilir. Bu nedenle sakin düşünüp önemli kararlar alırken dikkat etmelisiniz.

Saçma bulduğunuz bazı konularda sakinliğinizi koruyamayabilir ve fevri hareketler sergileyebilirsiniz. Bu da bazı kişilerin kalbini kırmanıza neden olabilir. Sevdiğiniz kişilerin duygularına önem vermelisiniz.

Bu aralar kendini çok fazla şans oyunlarına kaptırmışsın. Biraz ara vermeli ve hesaplı davranmalısın. Evine umulmadık bir yatılı misafir gelecek. Zor durumda olan bir yakınının sana çok ihtiyacı var. Maddi olmasa da en azından manevi olarak yanında olmalısın. Ayrıca sağlığın konusunda da biraz titizlenmelisin. Kilona dikkat etmeli ve sağlıklı beslenmelisin.

Kahve falında havlu görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.