Kahve Falında Ebe Görmek Ne Demek?

Kahve falında ebe görmek, hayırlı bir iş şeklinde yorumlanır. Yeni evli iseniz bu hayırlı haber bir bebeğinizin olacağına yorulur. Eğer uzun zamandır çocuk özlemi çekiyorsanız işte beklediğiniz haber gelmiş bulunuyor.

Kahve fincanında gördüğünüz ebe sizi beklediğiniz hayallerinize kavuşturacaktır. Hayaline kavuşacağınız anı kestirememekle birlikte fincanda görünen diğer figürlerle bu konu aydınlatılabilir de belirsiz de olabilir. Şimdilik bu güzel müjdeyi kendinize saklayın o yüzden.

Falda ebe görmek, hayırlı bir evladınız olacağına işarettir. Hayırlı haber iş yerinizden olabilir, çevrenizden olabilir. Falda çıkan evlat sizin bir yakınınızın habercisi de olabilir. Etrafı kapalı, çirkin bir ebe şekli görmek üstün meziyetli bir evlada sahip olacağınız anlamı taşır.

Ruya tabir

Kahvede ebenin sizin etrafınızda olduğunu görmek hayırlı işlerle alakadar olacağınız, etrafınızdaki bir kişiden yarar sağlayacağınız anlamını taşır. Ebe şekli sizden uzak ya da sırtı size dönükse yanlış giden bir şeyler yaptığınızı gösterir. Hemen düşünün taşının ve bu yanlıştan dönün en kısa zamanda. Ayrıca sizden uzak bir ebe şekli görülmesi beklediğiniz hayrın gerçekleşmeyeceği anlamını taşımaktadır. Ve de ebenin uzak kalması size düşmanlık besleyen birilerinin olduğunu belirtir.

Ebe ile yakın ilişkiler yansıması durumunda ise büyük bir iş ve kazanç kapısı olduğuna yorumlanır. Bu yeni kuracağınız bir iş ya da toplumda kazanılan bir saygınlık olabilir. Ebe sembolü, çocuklarınızın çok hayırlı bireyler olacağını simgeler. İyiliği, dostluğu işaret eder. Çevreden hayır bulacağınızı, eğer çocuklarınız varsa onları çok iyi yetiştireceğinizi anlatır. İçinde bulunduğunuz duruma göre bazen kötü bir haber getirebilir.

Ebe sembolü gizli kapaklı yaptığınız bir işin sonuçlarının yakın zamanda ortaya çıkacağını da gösterir. Bu sonuç kahvenin karanlık veya aydınlık olması durumuna göre olumsuz ya da olumlu olduğuna yorulur.

Kahve falında ebe görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.