Kahve Falında Düz Çizgi Görmek Ne Demek?

Kahve falında düz çizgi görmek, kötülüklerden ve iftiradan uzak olumlu işler peşinde gidilen bir hayata işaret eder. Fal sahibi kişi karakter olarak yanlış yola sapmayan bir kişidir ve çevresindekilere, özellikle de yakın akraba ve dostlarına maddi ve manevi anlamda her zaman yardımda bulunan biridir.

Falda çıkan düz çizgi fal sahibinin bu özelliğini önünde bulunan zamanlarda da hep sürdüreceği ve bu sayede çevresi tarafından hep beğenilen ve saygı duyulan bir kişi olacağını işaret etmektedir.

Falda düz çizgi görmek, fal sahibinin hayatına yeni bir kişi gireceğine delalet eder. Bu bir arkadaş da olabilir, eş ya da sevgili de olabilir. Ama genel olarak fal sahibi kadın ise bu sembol yeni bir ilişkiye işaret eder. Bu yeni ilişkisi içinde fal sahibi aradığı kişiyi bulmuş olacak ve onunla kısa zaman içinde nişan, düğün gibi hayırlı işlere girişecektir. Ayrıca kimi yorumculara göre düz çizgi hamileliğe de işaret eder.

Hayattaki başarın herkes tarafından fazlasıyla takdir görüyor. Buda herkes tarafından saygı görmeni sağlıyor. Geçmişte yaşamış olduğun kötü olaylar, gelecek için önyargı oluşturmana neden olmuş. Kalbinle değil mantığınla hareket edersen önyargılardan kurtulup büyük bir kısmet yakalayacaksın. Uzun soluklu mutlu bir ilişki yaşayacağın, büyük aşkı yaşayacağın erkeği bulmana çok az bir zaman kalmış.

Kahve falında düz çizgi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.