Kahve Falında Dışkı Görmek

Kahve falında dışkı görmek, haram para elde etmek ya da birinin hakkını çiğnemek olarak yorumlanır. Belki birine yapacağınız haksızlık ile birlikte çok pişman olabilirsiniz. Bu yüzden vicdan azabı çekilebilir. Başkasının hakkı olan bir işe girilerek gelir elde edilebilir. Veya kolay yoldan kazanacağınız paranın üzerinde başkalarının hakkı olabilir. Kul hakkı yemekten ve haram paradan uzak durmaya gayret edin. Bunlar hayır getirmeyeceği gibi vicdanen de sizi çok rahatsız edebilirler.

Falda çıkan bu sembol ayrıca kötü bir enerji sahibi olmak anlamına gelir. Olumsuz enerjisi olan bir kişi lafları ile sizin enerjinizi düşürebilir. Negatif insanların hayatınızda olması yüzünden zarara uğrayabilirsiniz. Belki biri size iftira atmaya kalkabilir. Hakkınızda bir takım dedikodular çıkararak sizi başkalarının gözünde düşürmeye çalışabilir. Değerinizi düşürecek sözler söyleyebilir. Duyacağınız bu tarz şeyler canınızı fazlası ile sıkacak. Belki iş hayatında da arkanızdan konuşulan bir takım laflar yüzünden üzülebilirsiniz. Unutmayın ki kötü söz sahibine aittir. Onların  enerjinizi düşürmesine izin vermeyin. Fal sahibi her lafı kafasına takmaması için uyarı anlamı da taşır.

Falda dışkı görmek, aynı zamanda fal sahibinin sıkıcı zamanlarını geride bırakması olarak yorumlanır. Bir süredir maddi ve manevi sıkıntı içinde olanlar iyice kendilerini boğulmuş hissedebilirler. Maddi sıkıntılarınızı kredi çekerek yani yeniden borca girerek hafifletebilirsiniz. Manevi olarak sıkıntılarınız varsa, onları ibadet ederek çözmeyi tercih edebilirsiniz. İnanç konusunda bazı araştırmalar yaparak, manevi yönünüzü zenginleştirmeniz olasıdır. Aklınıza takılan konuları bazı alimlerden öğrenmek ve fikir danışmak isteyebilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, yakında ailece yolculuğa çıkılacak anlamına gelir. İş ya da tatil amacı ile bir yolculuk söz konusu olabilir. Çalışma hayatınızda ilerlemek için bazı eğitimler alabilir ve kursa katılabilirsiniz. Gerekli olan belgeler için başka şehre yolculuk yapmanız da gerekebilir. Eğitimi devam edenler üniversite kazanabilir. Eğer işiniz kötü gidiyorsa, bu dönemden sonra sıkıntılı zamanlar geride kalacaktır. Kapanan kısmetler yeniden açılacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.