Kahve Falında Delik Kalp Görmek Ne Demek?

Kahve falında delik kalp görmek, ayrılık ile yorumlanır. Kişi evli ise boşanacağına işarettir. Bu boşanma üçüncü bir kişi nedeni ile olacaktır. Eşinin bir başkasına aşık olması, bir başkası ile birlikte olmaya karar vermesi sonucunda evlilikleri bozulacak ve boşanma ile sonuçlanacaktır. Eğer bekar ise sevgilisinden ayrılacaktır. Yine bu ayrılıkta üçüncü bir kişinin varlığı neden ile olacaktır.

Falda delik kalp görmek, uzun süreli bir birlikteliğin artık zorlamaya başladığı ve bitmesi gerektiği her iki tarafında bu ilişkiden yıprandığı aslında iki taraf içinde sevginin bittiği ama kırmamak adına ikisinin de bunu içlerine attığını gösterir. Uzun süredir devam eden bir ilişki içerisindeyseniz artık bunu bitirmeniz gerektiği anlamına gelir.

Bazı yorumculara göre ise bir olaydan ziyade karakteristik bir özelliği simgeler. Karakter olarak alıngan ve hassas bir yapıya sahip olduğu söylenir. Bu alınganlıkları nedeni ile de pek çok kişiyi yanlış anlayarak kırmış ve etrafından pek çok dostunu uzaklaştırmıştır.

Ruya tabir

Diğer yorumu ile geçirilecek olan küçük bir rahatsızlığa işaret eder. Bu rahatsızlığın tedavisi için küçük bir operasyon geçirilmesi gerekecektir. Bu operasyon çok da ciddiye alınacak bir operasyon olmayıp bir kaç gün içerisinde ayağa kalkacak ve normal hayatına dönecektir.

Ufak bir rahatsızlık geçireceksin ancak kısa sürede atlatacaksın. Sağlık kontrolü yaptırman ve vitamin takviyeleri alman hastalığı atlatman da yardımcı olacak. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için beslenmene dikkat etsen iyi olur. Erkek arkadaşının sana hoş bir sürprizi olacak, bu sürprize çok şaşıracaksın ve çok mutlu olacaksın. Yakında sana evlilik teklifi yapmayı düşünüyor gibi gözüküyor.

Kahve falında delik kalp görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.