Kahve Falında Beşikte Bebek Görmek Ne Demek?

Kahve falında beşikte bebek görmek, sizin ve aileniz için hayırlı işlerin gerçekleşeceğine delalet eder. Ailesinde rahatsız olan kişilerin şifa bulacağına, maddi yönden çektiği sıkıntıların sonlanarak feraha ulaşacağına işaret eder.

Eğer borçlarınız varsa en kısa zamanda ödeyecek ve maddi açıdan bolluğa kavuşacaksınız. Özel hayatınızda sevgiliniz yada eşinizin fikirlerini önemsemediğinize ve bundan dolayı size olan kızgınlığına işaret eder. Gün içinde ufak tefek problemlerle karşılaşabilir ve bu konuda sabırlı olmanız gerekir.

Falda beşikte bebek görmek, bebek hayali kurduğuna ve kısa bir zaman için kısmetinin açılacağına yada bir kız çocuğuna gebe kalacağına delalet eder. Özellikle bu süreçte değişik kişilerden düşmanlıklar görebilir yada arkanızdan söylenen kötü sözleri işitebilirsiniz. Maddi sıkıntılarınız sonlanacak ve ruhsal yönden rahatlayacaksınız. Uzak bir yerden kötü bir haber alabilirsiniz.

Çok yakında karşına çıkacak bir kısmetin olduğu görünüyor. Evlilik için henüz çok erken olsa da bu kişi epey süre aklını meşgul edeceğe benziyor. Onunla sürekli vakit geçirmekten çok keyif alacak, bütün dertlerini unutacaksın. Hemen hemen tüm zamanını ona ayırmana arkadaşların ve özellikle ailen çok içerlenecek. Bu bayana karşı biraz temkinli olmanda fayda var.

Hayatında önemli bir gelişme olacağı görünüyor. Sanırım alacağın müjdeli bir haber ile sıkıntılarının çözüme ulaşması buna sebep olacak. Müjdeli haber, para olarak da yorumlanabilir. Maddi veya manevi uzun süredir çektiğin bir sıkıntın nihayet son bulacağa benziyor. Yakın çevrenden birinin bir bebek haberini alabilirsin. Bu bebek sağlıklı ve hayırlı bir erkek gibi görünüyor.

Kahve falında beşikte bebek görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.