Kahve Falında Balık Tutan Birini Görmek Ne Demek?

Kahve falında balık tutmak, kazanmaya yorumlanır. Nasip kısmet para ile yorumlandığı için bunlardan herhangi biri için çabalayan kişinin bu istediğine ulaşacağı anlamına gelir. Örneğin balık tutan kişi çok para getirecek bir iş için uğraşıyorsa çabalarının boşa gitmeyip o işi başarabileceği anlamına gelir.

Falda balık tutan birini görmek, kişinin elde etmek istediği, satın almak istediği herhangi bir mal varlığını (ev, araba v.b.) almanın nasip olacağı ile yorumlanır. Evlenmek isteyen yada birine karşı duygusal bağlar hissedip de onunda kendisini sevmesini isteyen kişinin bu isteğinin gerçekleşeceğini gösterir. Eğer görünüyorsa bu artık vuslata çok az bir zaman kaldığını görünmüyor ise bu falın yorumunun çıkması için biraz daha zaman gerektiğini gösterir. Kişinin muradı gerçekleşeceği için bu uğurda çabalamaya devam etmesi ile yorumlanır.

Arkadaş ortamında tanıştığınız sevgilinizle bazen kafalarınızın uyuşmadığını ve ayrı dünyaların insanı olduğunuzu düşünüyor gibisin. Ancak henüz bir karar varmak için duygularından iyice emin olmak istiyorsun. Onu biraz daha yakından tanımaya çalışarak, bu düşüncelerinden emin olabilirsin. Belki onunla ilgili bilgi edinmek için arkadaşlarınıza da akıl danışman işe yarayabilir. Ufak bir soğuk algınlığı geçirebilirsin.

Ufak bir hastalık atlatabilirsin, sanırım geçici bir soğuk algınlığı gibi duruyor. Sürekli sevgiline vakit ayırmaktan, aileni ihmal etmiş gibisin. Aile büyüklerinden biri sana bu yüzden kırılmış. En kısa zamanda onun gönlünü alsan iyi edersin. Belki kız arkadaşını da artık onlarla tanıştırmanın vakti gelmiştir. Hem onu görüp, tanıyınca sana da hak vereceklerdir.

Kahve falında balık tutan birini görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.