Kahve Falında Patik Görmek Ne Demek?

Kahve falında patik görmek, genel anlam olarak bebek ile yorumlanır. Evli bir kadın ise kendisinin yakın zamanda gebe kalacağı eğer halihazırda zaten hamile ise tek patik kız çocuğu çift patik ise erkek çocuğu olacağını gösterir. Eğer bekar bir bayan ise bu abla, kardeş ya da kuzen gibi yakın bir akrabanın yakın zamanda bebek haberini alacağınız şeklinde yorumlanır.

Falda patik görmek, müjdeli bir haberle de yorumlanabilir. Kişi erkek ise patik kendisinin evlilik dışı bir çocuk haberi alacağına işarettir. Birlikte olduğu bir kadının kendisinden gebe olduğu haberini alacaktır. Bu haber neticesinde de pek çok sıkıntı yaşayacaktır.

Bazı yorumculara göre kişiye hazırlanan bir sürprizi de simgeler. Arkadaşları y ada ailesi tarafından bir sürpriz hazırlanmaktadır. Fincandaki yerine göre farklı anlamlara gelebilmektedir.

Fincanın kıyısında çıkması bebek ile yorumlanırken fincanın iç kısmında çıkması ise bir rahatsızlığı simgeler. Bu rahatsızlık genellikle aşırı yorgunluk ve stresin getirdiği bir rahatsızlık olarak yorumlanır ve biraz dinlenme neticesinde geçecektir.

Özellikle fincanın tam orta kısmına denk gelmiş ise vermiş olduğunuz ve artık geri dönüşü olmayacak bir kararın neticesinde duyacağınız pişmanlıkları simgeler. Bu karar mantıksal olarak hayatınız için en uygun kararmış gibi görünse de duygusal olarak sürekli vicdanınızı rahatsız edecek ve sürekli acaba yanlış mı yaptım düşüncesi ile kendinizi üzeceğiniz ile yorumlanır.

Kahve falında patik görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.