Kahve Falında Sinirli Surat Görmek Ne Demek?

Kahve falında sinirli surat görmek, iş hayatında yeni bir sayfa açan fal sahipleri için çok büyük haberler taşıyan bir faldır. Yeni bir işe giren ya da yeni bir yatırım yapan kişiler için sıkıntılı bir zamandan geçileceğinin simgesi olarak anlaşılabilir. Yeni iş arkadaşlarınızla ya da yeni iş ortaklarınızla zorlu bir süreç geçireceksiniz.

Sizin planlarınız ile onların yapmak istedikleri uyuşmayacak ve karmaşık fikirler ortaya çıkacak. Kimi zamanlar anlaşılmadığınızı hissederek kendinizi yalnız ve çaresiz hissedebilirsiniz. Bu durum dışarıya öfke olarak yansıyacak. Ve karşınızdaki kişilerden de aynı öfkeli tavrı göreceksiniz.

Falda sinirli surat görmek, kariyerinizde bir duraklama noktasına girileceği şeklinde yorulur. İş yerinizdeki kimi problemler yüzünden sürtüşmeler ve hatta bazen kavgalar yaşanabilir. Bu tarz durumlar sizi de iş yerindeki diğer kişileri de gerecektir. Hatta işinizi değiştirmeniz gerekebilir bu nedenle de bir dönem maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ancak doğru bildiğiniz şeylerden şaşmayarak devam ettiğiniz sürece kariyerinize kaldığı yerden devam etmeyi başaracak ve sonunda çok başarılı bir noktaya ulaşacaksınız.

Geçmişte yaşadığın uzun ilişki hakkında telefon alacaksın kafanı karıştıracaktır. En yakın arkadaşın sana yardımcı olacaktır. Sana moral kaynağı olacak birisi ile tanışacaksın. Hayattaki başarın seni çekemeyenlerin gözüne batmaktadır. Yakın zamanda bir tartışma yaşayacaksın. Suçlu durumuna düşeceksin. Sağlığıyla sıkıntısı olan akraban sağlığına kavuşacaktır.

Kahve falında sinirli surat görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.