Kahve Falında Rakı Bardağı Görmek Ne Demek?

Kahve falında rakı bardağı görmek, çok istediğiniz bir dileğinizin gerçekleşeceğini gösterir. Eski sevgilinizi bu dönemde çok özlüyor ve gereğinden çok hatırlıyor olabilirsiniz. Modern bir hayat yaşasanız da bazen geri kafalı olduğunuzu hissediyorsunuz.

Hayatınızda yapmış olduğunuz yanlış tercihler, hayatınızın geri kalanını olumsuz yönde etkilemiş ya da etkileyecek olabilir. Sakin kafa ile düşündüğünüzde sevdiklerinize karşı yaptığınız sert çıkışlarınızın yersiz olduğunu fark edeceksiniz.

Falda rakı bardağı görmek, geçmişte yapmak isteyip de bir türlü hayata geçiremediğiniz planlarınızı hayata geçirmek için kollarınızı sıvayacağınızı gösterir. Mutsuz olduğunuzda yanınızda olmasını istediğiniz kişileri yanınızda görememek sizi büyük bir üzüntüye sürüklüyor.

Canınızın sıkkın olduğu bir dönemde sizi neşelendirecek ve size iyi gelecek yeni biri ile tanışacaksınız. Bu kişi hayatınızın odak noktası haline kısa bir süre içinde dönüşecek. Bu kişi ile mutlu bir birliktelik hatta çok güzel bir yuva kurabilirsiniz. Maddi ve manevi sıkıntı içine düştüğünüz zaman size uzanacak yardım eli kısa sürede toparlanmanızı sağlayacak.

Kaderden mi kör talihten mi desek bir takım konularda bir türlü dikiş tutturamamışsın. Aslında birazda iyi niyetinden olduğunu söylesek yanılmış olmayız. Hep başkalarını düşünmekten kendini unutmuş durumdasın. Fakat sana güzel haberlerim var. Yakın bir arkadaşından gelecek olan telefon, kendini bulmana ve rahatlamana yardımcı olacak. Belki bir festival ya da kampa katılabilir, keyifli günler geçirebilirsin.

Kahve falında rakı bardağı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.