Kahve Falında Kaynayan Çaydanlık Görmek

Kahve falında kaynayan çaydanlık görmek, bazı insanların sizi hayal kırıklığına uğratmasına yorumlanır. Bu sembol sizin iyi komşu olarak nitelendirdiğiniz bazı kişilerin arkanızdan çevirdiği dolapların gün yüzüne çıkmasına yorumlanır. Tesadüf olarak öğreneceğiniz ve ilk anda şok olacağınız bu iğrenç oyunları onların yüzüne vurmak için can atıyor olabilirsiniz. Ancak kötü niyetli insanlara karşı sabırlı olmanız daha iyi olabilir. Bunun sebebi elinize sağlam kozlar geçince vereceğiniz tepkilerdir. Ayrıca söyleyeceğiniz kelimeler çok daha etkili olacaktır.

Karşınızda savunmasız bir şekilde kaldıkları zaman bu tartışmadan haklı çıkabilirsiniz. İnsanlar size karşı hatalarını anlayabilirler. Üstelik yaşayacağınız şeyler tatsız bile olsa sonu sizin açınızdan çok hayırlı olacaktır. Çevrenizde sizin hakkınızda oluşan bir ön yargı varsa bunu bile yok edecek kadar güçlü kanıtlarınız olabilir.

Falda kaynayan çaydanlık görmek, aynı zamanda iş çevrenizde göz boyayan kişilerin çok fazla olduğuna yorumlanır. Gayet iyi rol yaptıkları için bu kişilere patronlarınız da dahil olmak üzere herkes ilk olarak onlara inanıyor olabilirler. Bazı zamanlar bu durum karşısında nasıl bir tavır sergileyeceğinizi bilemeyerek öfkelenebilirsiniz. Böyle olsa bile sakin olmanızı öneriyoruz. Tatlı dil kullanarak üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir konu olmadığını öğrenmelisiniz. Hedeflerinize mükemmel bir şekilde odaklanırsanız, en sonunda sizi yolunuzdan hiçbir güç geri çeviremiyor.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, haneden birinin size tüm biriktirdiği öfkeyi söylemesi demektir. Aileden biri sizin ile ilgili şikayet ettiği her şeyi yüzünüze vurabilir. Hanede gergin ortamlar olabilir ve bazı sözler sizi incitebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.