Kahve Falında Ateş Görmek Ne Demek?

Falda Ateş Görmek

Kahve falında ateş görenlerin rüyaları pek hayra yorulmaz ancak bu durumun figürün kahve fincanında ki görseline ve fala baktıran kişinin özelliklerine de bağlı olduğu unutulmamalıdır. Bir kahve falında ateş görmek, falına bakılan kişi için bir uyarı anlamı taşıdığı ve alarm olarak yorumlandığı bilinir.

Fincanında ateş figürü çıkan kişinin yeni bir atılımı olacak ise bu işlerin ve ya seçimlerin risk faktörü taşıdığını, yanlış yola gidebileceğini ifade eder. Falında ateş görülen kişi seçim ve kararı konusunda acele etmemesini, imkanı var ise bu seçim ve karar aşamaları için biraz daha beklemesini ve hatta başka bir işe ya da duruma yönelmesinin daha hayırlı olacağını gösterir.

Falında ateş çıkan kişinin çevresi ile kırgınlık yaşayabilecekleri düşünülür ve bu durum kısa süreli ayrılıklar getirebilir. Falında ateş sembolü çıkan kişinin yeni tanıştığı kişilere güvenmemesi gerektiğini gösterir. Faldaki ateş, kişinin resmi bir yerde işe girme imkanını da simgeler. Falda ateş eğer ki fincanda değil de tabakta ise anlamı değişebilir. Mesela tabağın tam ortasındaki büyük bir ateş sembolü falına bakılan kişinin, işinde lider olarak insanların takdirini toplayacağı anlamına gelir.

Bu ateş sembolü tabağın kenarında ise, fal sahibi arkadaşları ile birlikte ortak başarılara imza atacağını ve yüksek paralar kazanacağını gösterir. Falında ateş görülen kişi, acele yaptığı bir işin sonucunun beklemediği bir bereket ile dönmesi anlamına gelir.

Fal sahibi acele yaptığı ve sonra güne bıraktığı bu iş için umudu kesmiş olsa da sonuç beklediğinden çok daha yükseklerde olacak ve sevinç içine girecektir.

Ateş Figürünün İlişki Yorumu

Falında çıkan ateş ikonu, kişinin hayatında bir şeylerin yanlış gittiğinin ve hatalı olduğunun göstergesidir. Bu kişinin kendisine ve ilişkisine biraz daha fazla zaman ayırarak bu kötü gidişatı toparlaması gerektiğini simgeler.

Kahve falında ateş görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.