Kahve Falında İsa Mesih Görmek Ne Demek?

Kahve falında isa mesih görmek, iş hayatınızda ya da aşk hayatınızda mecburi bir durağanlığa gireceğinizi, isyan etmeden sabırla bu durağan zamanın geçmesini beklemek hayrına olacaktır. Bu zaman boyunca düşünmeye oldukça fazla fırsat bulacak, yanlışlarınızı fark edebilecek, başarılarınızı tekrar gözden geçirip geliştirme yolları bulacaksınız. Aslında üzücü bir durum olan bu durum zaman içinde lehinize dönecek ve sonuçları çok çok daha iyi olacak eski durumdan.

Falda isa mesih görmek, iş hayatınızda bu dönemden sonra en parlak döneminizi yaşayacak, bu durağanlık aşk hayatınızda olmuş ise de her iki taraf da bu sürede birbirinin değerini çok daha iyi anlayacak, birbirlerinden kopamadıklarını, bir daha asla ayrılmamaları gerektiğine iyice emin olacaklar demektir.

Fal sahibini andırıyorsa çok yüksek mevkilere gelineceğine yorumlanır bu. Çok kuvvetli, nüfuzlu bir kişinin karşılıksız yardımları sayesinde olacak bu yükselme. Bu insana zamanında hiç hatırlamayacağınız, çok ufak bir iyilik yapmışsınız ve o insanın oldukça zor bir durumundan kurtulmasına yardımcı olmuşsunuz. Bu iyiliği unutmayacak olan kişi sizi bulacak sonrası çok huzur dolu ve mutlu. Zamanında kaybedilmiş bazı şeyler tekrar geri alınacak demektir.

Kişi çok zamanında kaybettiği bir şey için çok üzülmüş ve artık o kaybettiği şey zaman zaman aklına gelse de umudunu kaybettiğinden dolayı unutmaya çalışıyor. Tam bu umutsuzluk dönemlerinde bir anda bu kaybedilen şey ortaya çıkacak, hayatta hiç olmadığı kadar mutlu olacak.

Bazı konularda ketum davranarak, bir çok fırsatın önünü kapatıyor, çok güzel işlere engel oluyorsunuz fark etmeden. Bu huyunuzdan vazgeçmeli, değişime, yeniliğe her daim açık olmaya çalışmalısınız.

Kahve falında isa mesih görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.