Kahve Falında Bardak Görmek Ne Demek?

Kahve falında bardak görmek, fal sahibinin bulunduğu konuma mevcut maddi manevi durumuna göre farklı şekillerde yorumlansa da genel itibariyle iyi hadiselerin habercisidir. Duruma göre dolu, boş ya da yarı dolu olması gerçekleşmesi istenilen ya da beklenen haberlerin durumunu belirtir.

Eğer kişi fincanı maddi sıkıntılarının ileride nasıl gelişeceğini öğrenmek için çevirmişse; bardak dolu ise, kısa zaman içinde tüm sıkıntılarının sona erip refaha kavuşacağının habercisidir.

Yarı dolu ise kişinin ileride kalacağı ikilemlerde doğru karar vermesi ışığında yine sonunda mutlu biteceğinin işaretidir. Ancak boş olması da yine kötüye işaret değil, sadece gereğinden fazlasını yaparak ve gelecek olan yardımları göz ardı etmeyerek bunun da üstesinden geleceğinin belirtisidir.

Falda bardak görmek, aynı zamanda aşk hayatınızı da simgeler. Kişi için ilgi duyduğu birinden yakın zaman içinde haber alacağı ve mutlu bir birlikteliğin başlangıcının da habercisidir. Burada bardağın dolu ya da boş olması sadece uzaklığı ifade etmektedir.

Dolu olması en yakın zamanda bu ilişkinin temellerinin atılacağının, boş ya da yarı dolu olması ise kişinin dostları tarafından ufak yardımlar ile ilk adımı atıp mutlu sona ereceğinin işaretidir.

Bu işaret aynı zamanda yeni arkadaşlıkların getirdiği geniş bir çevre kurmaya da işarettir. Gelecekte mutlu bir birlikteliğin, kazançlı bir iş hayatının ve kişiye değer veren onu ve sevdiklerini önemseyen geniş bir çevreyi simgeler. Çok nadir de olsa olumsuz yönleri vardır fakat bu olumsuzluklar kişinin ve sevdiklerinin de yardımıyla kolayca hallolup bir sıkıntı yaratmadan eski mutlu yaşamına devam etmesine engel olmayacaktır.

Kahve falında bardak görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.