Kahve Falında Zeytin Görmek Ne Demek?

Kahve falında zeytin görmek, fal sahibinin kalbini kıran ve uzun zamandır görüşmediği bir dostun özrü ile yorumlanır. Dargınlıkların ortadan kalkarak eski güzel günlerin tekrar yaşanması anlamına gelir ve aynı zamanda sakin ve huzurlu bir kişiliği işaret etmektedir.

Bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin iç huzura kavuşabilmek için bir çıkış yolu aradığını ve bu huzuru ancak ibadet ederek bulabileceğini simgeler.

Falda zeytin görmek, diğer bir anlamı ile cesarettir. Fal sahibinin hayatında bir dönüm noktasına geleceğine ve daha önce yapmaya cesaret edemediği işlere girişerek kendi geleceğini kendi elleri ile hazırlayacağına dalalettir. Hayatını düzene sokmak için üstün bir çaba harcayan fal sahibi sonunda bu emeklerinin karşılığını alacak ve aynı zamanda zor elde ettiği mutlu hayatının da kıymetini çok iyi bilecektir.

Fal fincanının kenarlarında görülen taneleri fal sahibinin çok önceden yaşadığı ve bu yüzden fazlaca gözyaşı döktüğü bir olayın yeniden gündeme gelmesi ile yorumlanır. Fakat bu sefer fal sahibine bir üzüntü vermeyecek, aksine onu mutlu edecektir çünkü o zamanlar uğradığı haksızlık sonradan anlaşılacak ve karşısındaki kişi telafi yoluna gidecektir. Yufka yürekli ve çok fazla merhametli bir kişilik ile tabir olunur.

Eğer fal tabağında çıkmış ise etrafında onun bu iyi niyetini ve merhametini kullanmaya çalışan insanlar olacak demektir. Fakat fal fincanında zeytin ağacı üzerinde birkaç tane zeytin, bir süredir ters giden işlerin sonunda yoluna gireceğine dalalettir.

Kahve falında zeytin görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.