Kahve Falında Zerdali Görmek Ne Demek?

Kahve falında zerdali görmek, olumsuz bir olay yaşayacağınıza, bir zarara, bir felakete işarettir. Bu durum iş hayatınızda olabilir, eğitim hayatınızda olabilir ya da sosyal hayatınızda olabilir. Okul hayatınızda zor günler geçirebilirsiniz. İş hayatınızda bazı projeler yapıyor ya da girişimcilik düşünüyor olabilirsiniz. Bu planlarınızın suya düşeceği anlamına gelir. Hatta iflas etme aşamasına bile gelebilirsiniz.

Falda zerdali görmek, huzurun, sevginin, cömertliğin ve zorluğun sembolüdür. Yaşamış olduğunuz huzurlu günler yerini zor ve mutsuz günlere bırakabilir. Ancak ne olursa olsun güçlü davranmanız ve hayatınıza devam etmeniz gereken bir dönemdesiniz demektir.

Bu dönemde biraz daha kendinize yönelebilirsiniz. Özel yeteneklerinizi keşfedebilir ya da yeni hobiler edinmeyi deneyebilirsiniz. Bu gibi uğraşlar sizi bu dönemin sıkıntılarından biraz da olsa uzaklaştıracaktır. İbadetlerinize önem vermeniz gerektiği anlamına da gelir. Son zamanlarda ibadetlerinizi yerine getirmiyor olabilirsiniz. Tekrar ibadetlerinize yoğunlaşmanız gereken bir dönemin habercisi olabilir. Hatta hayatınızdaki bu sıkıntı, zorluk, iş ve eğitim hayatındaki başarısızlıklar ibadetlerinizi yerine getirmediğiniz için oluyor olabilir.

Aşk hayatınızda güzel haberlerin işareti olabilir. Bu dönemde eşiniz ya da sevgilinizle ask tazeleme fırsatı bulabilirsiniz. Anlayışlı, dürüst, kibar ve sevilen biri olduğunuzu gösterir. Evlilik yolunun açılması, eğer evliyseniz bir erkek çocuk olarak da yorumlanabilir.

Kahve falında zerdali görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.