Kahve Falında Yıldızlı Gökyüzü Görmek Ne Demek?

Kahve falında yıldızlı gökyüzü görmek, fal sahibine sunulan yeni bir iş fırsatını simgeler ve bu iş fırsatı iyi değerlendirilmezse başkasına kaptırılabilir. Fal sahibi bu işe korku ve endişe duymadan sarılmalıdır çünkü hem kedi hem de ailesi açısından fırsatlarla dolu bir yıl olacaktır.

Bir diğer yorumda ise önemli bir karar ile değişen evlilik hayatına dalalettir. Bu değişim olumlu yönde olacağı için fal sahibinin hayatı hakkında vereceği kararları ailesinin fikirlerini de göz önünde bulundurarak değerlendirmesi ve mutluluğu teğet geçmemesi gerekir.

Falda yıldızlı gökyüzü görmek, etrafında beliren şekillere göre de yorumlanabilmektedir. Mesela gökyüzünün etrafında veya içinde kuş sembolleri varsa fal sahibi çok bereketli bir sürece girecek demektir. Eğer bu süreçte ileriye dönük birikimler yaparsa, hayatı asla başkalarına muhtaç olarak geçemeyecektir. Fakat birikim yapmak yerine har vurup harman savurursa ileride çok fazla sıkıntılar çekecektir.

Falda beliren yıldızlı gökyüzü çok yoğun bulutlar ile çevrelenmiş ise fal sahibinin bir kaç kişi arasında dönen  ve bir türlü çözemediği üstü kapalı konuşmaları, yakın zamanda anlayacağını ve bu insanların gerçek niyetlerini kavrayacağını simgeler. Bu tür insanlardan uzak durması gereken fal sahibi en doğru kararı verebilmek için acele etmemelidir.

Fal tabağında olduğu sürece geleceği simgeler ve aydınlık olması çok daha iyi anlamlandırılır. Eğer karanlık bir yıldızlı gökyüzü belirmiş ise geleceği hakkında kesin bilgilere sahip olamayan ve vereceği kararlardan emin olmayan fal sahibi ile yorumlanır.

Eğer falda beliren gökyüzünde ay ve yıldızlar varsa aynı zevklere ve aynı tutkulara sahip olduğunuz birisi ile karşılaşıp hayatı yeniden keşfedeceğinizi işaret etmektedir.

Kahve falında yıldızlı gökyüzü görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.