Kahve Falında Yıkık Köprü Görmek Ne Demek?

Kahve falında yıkık köprü görmek, hastalık ile yorumlanır. Kendisi yada bir yakınının yakın zamanda yatağa düşürecek bir hastalığa yakalanacağına işarettir. Bu hastalık uzun süre nedeni bulunamayacak ve bir süre yatakta mahkum tutacaktır. Fakat bu süreç geçici bir süreçtir. Hastalanan kişi bir süre sonra düzelecek ve yeniden hayatına kaldığı yerden devam edecektir.

Falda yıkık köprü görmek, bazı yorumculara göre loğusalık dönemi olarak yani gebeliğe yorulur. Kişi hamile kalacak ve zorlu bir doğum yapıp gebelik sonrası loğusalık döneminde bir süre yatacak demektir. Bundan kendini koruyabilmek için gebeliği sırasında kendisinin ve bebeğinin sağlığına çok dikkat etmeli zararlı olabilecek şeylerden kaçınmalıdır. Aynı zamanda para ile de yorumlanır.

Bir yerden yüklü bir miktarda para alacağı yada bir kenarda beklettiği arsası, evi, bağı bahçesi var ise bunların çok değerlenip büyük kar getireceği ile yorumlanır. Genelde bir köşede beklemekte olan para ya da maldır. Yani bu beklettiğiniz altınınız yada kötü günler için yaptığınız döviziniz de olabilir. Bu birikiminiz yakın zamanda değerlenecektir.

Fal sahibinin birikimi değerlenir değerlenmez elden çıkarmalı aksi taktirde bir süre sonra yeniden dövizin değeri düştüğünde aynı kazancı sağlayamayacağı anlamına gelir. Bu birikimlerin bulundukları yerden çıkarılması gerektiği anlamına gelir. Birikmiş bir parası varsa karşısına gelecek bir yatırım fırsatını iyi değerlendirmeli ve kaçırmamalıdır.

Kahve falında yıkık köprü görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.