Kahve Falında Yerin Altında Köstebek Görmek Ne Demek?

Kahve falında yerin altında köstebek görmek, kuyunuzu kazan birilerinin habercisidir. Çevrenizde size karşı kin güden insanlar, sizin kötülüğünüzü istemekte ve bunun için çalışmalar yapmaktadır. Özellikle iş hayatınızda başarılarınızı kıskanan insanlar bulunmaktadır.

İnsanlar yüzünüze karşı gülerken arkanızdan konuşuyor ve koltuğunuzun peşine düşüyor. Bu insanlara prim vermeden kendi bildiğinizi yapın ki yaptıkları hatalarla o kuyunun dibini kendileri görsünler. Ancak unutmamalısınız ki köstebek her ne kadar engelle karşılaşırsa karşılaşsın; gene de hedefine ulaşır. Bu insanları küçük görmemeli ve dikkatli olmalısınız.

Falda yerin altında köstebek görmek, beklediğiniz haberin size ulaşamayacağı anlamındadır. Finansal konularda yaşadığınız sıkıntı nedeni ile çaresizlik içindesiniz. Beklediğiniz bir miktar para henüz elinize geçmemiş ve uzun süre sonra elinize geçecek.

Ayrıca yerin altında köstebek figürü, ansızın gelen güzel haber olarak da yorumlanabilir. Bu güzel haber sayesinde hoş vakit geçirebileceğiniz zaman aralığı bulacaksınız ve sevdiğiniz ile birlikte mutluluğun kapılarını aralayacaksınız. Kimi yorumcular için köstebek sembolü, sağlığınız ile ilgili önemli gelişmelerin habercisidir. Beslenme, stres ve yoğunluk sağlığınızı olumsuz anlamda tetikleyebilir.

Yanlış anladığınız bir konu yüzünden eşinizle aranız açılabilir. Onu başka kadınlardan kıskanmanız çok normal fakat bazen konuları çok abartıyorsunuz. Konuşarak çözebileceğiniz bazı olayları ertelemek durumu düzeltmeyecek. Çocuklardan birinin dersler konusunda ihtiyaç duyduğu yardım meselesini çözmeniz gerek. Beklediğiniz iş fırsatı pek yakında kapınızı çalacak ama sabırlı olmanız lazım. Ailenize maddi olarak yardım edebilmek özgüveninizi tazeleyecek.

Kahve falında yerin altında köstebek görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.