Kahve Falında Yan Profilden Yüz Görmek Ne Demek?

Kahve falında yan profilden yüz görmek, fal sahibinin merhameti yüzünden başına gelebilecek bir yanlış anlaşılmayı simgeler. Özellikle de çok sevdiği insanlar tarafından haksız eleştirilere maruz kalan fal sahibi bu konuda kısa bir süre üzülse de sonra gönül rahatlığı ile işleri akışına bırakacaktır. Aynı zamanda iyi niyeti suistimal eden bir karşı cinsi ve nankörlüğü de simgeleyen yan profilden yüz sembolü fal sahibinin sabırlı olması sonucunda yön değiştirebilecek olayların habercidir. Ortamı en uygun şekilde takip eden fal sahibi sonunda kimin ne olduğunu anlayacaktır.

Falda yan profilden yüz görmek, bazı fal yorumcularına göre daha önce hiç güvenmediği bir insanın tecrübeleri ile bir takım planlar yaparak işleri yoluna koymaya dalalettir. Eğer fal sahibi tedirgin davranışlarından vazgeçerek elini çabuk tutarsa bu süreci hızlandırarak tüm kontrolü eline alabilecektir. Etrafındaki figürlere göre de yorumlanabilmektedir. Bunun için karşıdakinin usta bir fal yorumcusu olmasına dikkat etmek gerekir.

Fal fincanında bir ağaç üzerinde görülen yan profilden yüz simgesi uzun zamandır tanıdığı ve gözlemlediği bir insan ile mutlu bir yuva kurma hayalleri kuran fal sahibi ile yorumlanır. Ama bunun gerçekleşmesi için çözülmesi gereken bazı maddi sorunlar söz konusudur.

Fal fincanında bir masanın veya sandalyenin bacaklarının dibinde beliren şahin sembolü bir miktar paranın kaybedileceğine dalalettir fakat bu miktar çok büyük değildir. Yan profilden yüz sembolü başarılı bir okul veya iş hayatını da simgeleyebileceği gibi, bu hayatın arkasında koruyucu ve kollayıcı gözlerin olduğu haberini verir.

Kahve falında yan profilden yüz görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.