Kahve Falında Üzgün Surat Görmek Ne Demek?

Kahve falında üzgün surat görmek, büyük bir yas döneminin geleceğini ifade eder. Bu yas dönemi sizi katlanılması çok ağır olan bir sürece sokacaktır. Çevrenizde de tıpkı sizin gibi çok acı çeken dert ortaklarınız olacak. Onlarla birlikte bu süreci atlatmaya çabalayacaksınız. Bu durum aşk hayatınızla ilgili olacaktır. Sevdiğiniz kişinin uzak bir mesafeye gitmesi gerekebilir.

Uzakta kaldığı süre boyunca onu çok özleyecek ve onsuz çok yalnız hissedeceksiniz. Bu uzak mesafeye gitme durumu zorunlu bir hal olacak ve o da sizin gibi çok acı çekecek ve sizi çok özleyecek. Bu kadın ya da erkek de sizinle beraber hasretin son bulacağı günü iple çekecek.

Falda üzgün surat görmek, üzücü bir olayın ya da olayların yaşanacağını haber veren bir kahve falıdır. Genellikle sizin bu duruma hazırlıklı olmanız için haber getiren bir sembol olarak da yorumlanır. Aşk hayatınızla ve sevgilinizle ilgili kötü bir haber alabilirsiniz. Aşık olduğunuz kişinin başından kötü bir olay geçebilir ve siz de onun için çok kaygılanabilir ve üzülebilirsiniz.

Yapmacık tavırlarıyla seni eden birileri var ama bu konuyu nişanlınla paylaşmalısın. Onun akrabaları oldukları için sana birkaç taktik verecek, lütfen onu sonuna kadar dinleyerek dediklerini uygula. Ailenin senden bir beklentisi var ve sen bunu görmezden geliyorsun. İş hayatında gerçekleşmek üzere olan değişiklikler fazlasıyla heyecanlanmana neden oluyor. Gözlerinle ilgili ufak bir rahatsızlık atlatacaksın.

Kahve falında üzgün surat görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.