Kahve Falında Traktör Görmek Ne Demek?

Kahve falında traktör görmek, evlilik, yuva kurma ya da haneyi genişletme anlamına gelmektedir. Bekar bir kimse ise evlilik teklifi alabilir ya da beklediği yakınlığı sonunda görmeye başlayabilir. Evli kişiler ise yeni müjdelerle evlerini şenlendirebilirler. Bu sebeple birikim planlarını daha detaylı olarak gözden geçirmeleri gerekmektedir.

Zira bir aile olmak ya da mevcut aileyi genişletmek için daha fazla imkanlara sahip olmaya ihtiyaç duyacaklardır. Bu imkanlar için yatırım yapma adına en uygun zaman olduğuna işaret olup, şansınızın döneceği, işlerinizin beklenmeyen yerlerden bereketleneceği anlamını taşımaktadır.

Falda traktör görmek, ardında bir yol bırakıyor ise , artık geçmişe bir çizgi çekmenizin vakti geldiğine işaret etmektedir. Olanları olmuş bitmiş kabul edip , önünüze bakmalı, halen sahip olduğunuz imkanlar ve yanınızda bulunan kişiler için şükretmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde yolunuza devam edebilirsiniz. Eğer üzerinde bir kişi varsa ve arka cebinde kasası mevcut ise geçmişinizden affetmeniz gereken kişiler var demektir. Bu af sayesinde yeni kişilerle tanışıp güzel günlere yol alabilirsiniz.

Son zamanlarda iyice içinize kapandınız. Eski eşinizi fazlasıyla özlüyorsunuz fakat yaptığınız hatalar affedilir gibi değil. Kendi düzeninizi kurmuş olsanız bile bu yalnızlıktan hoşlanmadığınız için yanınıza birilerini isteyeceksiniz. Evlatlarınızın sorumluluklarının olması yanınıza gelmelerini engelliyor.

Bu aralar önemli bir konuda karar vermeniz gerekebilir. Sağlığınız için sigarayı artık bırakmalısınız. Düzenli yürüyüş yaparak daha zinde hissedeceksiniz.

Kahve falında traktör görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.