Kahve Falında Torba Görmek Ne Demek?

Kahve falında torba görmek, aslına bakarsak azim, hırs ve nefis ile verilen savaşın bir göstergesidir. Nefsi ile maddi açıdan verdiği bu savaşta fal galip gelmektedir. Harcamalarını düzenli ve takip ederek yapan, tabiri caizse ayağını yorganına göre uzatmasının bilen bir kişi olduğunun göstergesidir. Öte yandan içine kapanık, derdini kimseye anlatmayan bir kişi olduğu yönünde de yorumlanır.

Falda torba görmek, içinde bulunduğunuz borçlardan kısa sürede kurtulacağınızı ve malınızı güzel değerlendirebildiğiniz takdirde hayatınız boyunca sürecek bir refaha ve zenginliğe kavuşacağınızın işaretidir.

Elinizde olan parayı har vurup harman savurmaktan ziyade borçlarınızı ödeme yönünde değerlendirmeli ardından kalan paranızı yastık altına koymalısınız. Aynı zamanda ilerleyen dönemlerde maddi açıdan sıkıtılar yaşayabileceğinizi bu nedenle elinizde var olan paranızı biriktirerek geleceğe yönelik yatırımlar yapmanız gerektiğinin uyarıcısıdır.

Buna ek olarak yanında beliren insanlar ile birleştiğinde, çoğu zaman yakın bir zamanda hiç beklemediğiniz bir yerden elinize bir miktar para geçeceğini gösterir. Bu para hayırlı bir yerden gelecek ve yine falına bakılan kişi bu parayı hayırlı konularda harcayacaktır.

Fal sahibinin içine kapanık bir kimse olduğunu ve duygularını kolay kolay yakınları dâhil hiç kimse ile paylaşmadığını gösterir. Ancak fal en kısa sürede bu huyundan kurtulmalı, mutsuz olduğu ve şikâyetçi olduğu durumları dile getirmelidir. Belki de çektiği sıkıntılardan ve yaşadığı sorunlardan bu şekilde kurtulması mümkün olacaktır. Çünkü sorunlarını içine atmakla birlikte yalnızca dert üstüne dert eklendiğini unutmamalıdır.

Kahve falında torba görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.