Kahve Falında Tırnak Görmek Ne Demek?

Kahve falında tırnak görmek, yapmaya uğraştığınız bir projenin bir anlık dikkatsizlik yüzünden zarar göreceğini fakat başınıza gelen bu olaylar yüzünden yılmayıp azmetmeniz durumunda yaptığınız işte başarıya ulaşacağınızın ifadesidir.

Tırnak yapısı gereği dikkat edilmesi gereken bir yapıya sahiptir. Narin kırılgan ve temizliğine özen gösterilmesi gerekir. Bu açıdan falda da tırnak çıkması özen isteyen, narin kırılgan bir yapıya sahip birini kırmış olmanızdan dolayı biraz canınızın sıkılacağı ve bu kişinin gönlünü almak için biraz mücadele etmeniz gerektiğine de yorumlanır.

Falda tırnak görmek, bir zarara bir rahatsızlığa veya olumsuz bazı durumlarla karşı karşıya kalarak canınızın sıkılacağı bir döneme girdiğinize ve bu durumun genel olarak sizin iman eksikliği ve ibadetlerinize özen göstermemenizden kaynaklı olduğuna delalet eder.

Maneviyatınızdaki bu eksiklikler nedeni ile hayatınızda karşınıza çıkan bazı olumsuzluklar yaşadığınız ve bu şekilde size ufak musubetlerle uyarıda bulunulduğunun işaretidir. Maneviyatınızı düzeltmeniz ve dualar ile şükrü hayatınıza sokmanız durumunda her şey bir anda düzelerek istediğiniz huzura kavuşacağınızın habercisidir. İlişkinizde ise bir dargın bir barışık bir süreçte olmanız biraz sizin mutsuz ve sinirli olmanıza ve çevrenizi kırmanıza sebep olacaktır.

Daha güzel günler yaşamak istiyorsanız önyargılarınızdan sıyrılmalısınız. İnsanlara bakış açınız pozitif olunca iç huzurunuz artacak. Boşandığınız halde eski karınızı aşırı şekilde sahipleniyorsunuz. Kendinize yeni yollar çizmenin tam zamanı. Bu aralar saçma sapan düşüncelere takılıp kalmış bir çocukla başa çıkmaya çalıştığınızı görüyorum. Ona kızmak yerine örnek olmaya çalışarak olumlu gelişmelere şahit olacaksınız.

Kahve falında tırnak görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.