Kahve Falında Testere Balığı Görmek Ne Demek?

Kahve falında testere balığı görmek, kıskançlığa, çekememezliğe dalalet edilir. Hayatınızda sizi çekemeyen bir çok kişi olduğu aşikar. Önceliği bu konuya vermeli ve çevrenizden sizi rahatsız eden, huzursuz eden kişileri uzaklaştırmalısınız. Kavgaya ve tartışmaya da bir işarettir.

Aile içerisinde meydana gelecek tartışmalarda, soğukkanlılığınızı korumalı ve tartışmaya dahil olmamaya çalışmalısınız. Bu tavır sizin yararınıza olacaktır. Aileniz ile ilişkinizi kıskanan ve aranızı bozmaya çalışan kişiler olabilir. Kesinlikle onlara itibar etmemeli aile içerisinde huzursuzluk çıkarmamalısınız. Yeni bir işinde habercisi olabilir.

Falda testere balığı görmek, hayal kırıklığına ve umutsuzluğa yönelik yorumlanabilir. Uzun zamandır uğraştığınız ve emek verdiğiniz bir konuda canınızı sıkacak bir haber alabilirsiniz. Bu durum sizi umutsuzluğa sürükleyebilir, ancak yılmamalı aynı amaç uğruna çalışmaya devam etmelisiniz. İş başvurusu yaptığınız bir kurumdan olumsuz bir cevap alabilirsiniz.

Hayatınız hiç ummadığınız kadar kötüye gidebilir. Ancak bu dönem çok uzun sürmeyecek. Sadece biraz sabretmeli ve yaradana sığınmalısınız. İman gücünüzle, bu zor günleri atlatabileceksiniz.

Hayatının her alanında göstermiş olduğun titizlik ve özen ile herkesin ilgisini çekiyorsun. Bu durumda hayatındaki adamın fazla kıskanç olmasına neden oluyor. Sevgilinin içinde tuttuğu büyük bir sıkıntı var. Patlaması an meselesi. Onun bu hali biraz canını sıkacak. Onu biraz alttan alıp şefkat gösterirsen her şey yoluna girecek. Sana her zamankinden fazla ihtiyacı var.

Kahve falında testere balığı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.