Kahve Falında Terzi Görmek Ne Demek?

Kahve falında terzi görmek, eşitliği, dürüstlüğün, temiz niyetliliğin ve rahmetin sembolü olarak bilinir. Karşınıza çıkmış olan haksızlıklar son bulacak ve bu sayede ilahi adalet tecelli etmiş olacak çıkan bu figürle. Düşüncelerinizi çevrenizdeki kişilere açıklarken kalbinizin sesini dinlemeli ve her konuda kesinlikle adaleti sağlamaya çalışmalısınız.

Hiç beklemediğiniz bir anda alacağınız hayırlı bir haberi temsil etmekle birlikte bu haberle keyfiniz yerine gelecek, çekmiş olduğunuz sıkıntıları hemen unutacaksınız. Alacağınız birtakım kararlar hane halkını çok etkileyecektir. Çevrenizde olan kişilerin sırlarını öğrenecek ve pek çok konuda onların yardımına koşacaksınız.

İş hayatınızda ayağınızı kaydırmak isteyenlere prim vermeyerek yeni projelerle adınızdan sıkça söz ettireceksiniz. Ancak unutmamanız gerekli olan tek unsur adaletli yapınızdan taviz vermemeniz. Bununla ancak hem manevi hem de maddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Falda terzi görmek, her zaman hayatta gerçekleşecek olan hayırlı ve güzel haberleri temsil etmekte. Tabi fincandaki konumu da doğru bir yorum için çok önemlidir. Hayatının her döneminde doğru ve tutarlı kararlar veren bir karakterinin olduğunu bize gösterir.

Hayatınızda kötü alışkanlıkları olan kişileri fark ederek bu kişileri kendinizden uzaklaştıracaksınız. Bu konuda gözünüzü dört açın. Özel hayatınızda eşiniz yada sevgilinize içinizi dökmenin vakti kesinlikle geldi. İçinizi sevdiğinize dökerek rahatlayacak ve çok mutlu olacaksınız.

Kahve falında terzi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.