Kahve Falında Ters Dönmüş Bebek Görmek Ne Demek?

Kahve falında ters dönmüş bebek görmek, şanslı ve sürpriz dolu bir dönemin beklediğinin göstergesidir. Hakkınızda ileri geri konuşan kişilerin gerçek yüzlerini görecek ve güvendiğiniz insanların bu tutumlarından dolayı biraz kırılacaksınız haliyle. Sizin hakkınızda uydurulan sözleri duyana kadar geçen süre boyunca bir takım olumsuzluklar hayatınızda kendini gösterecektir.

Çevrenizdeki kişilere karşı daha dikkatli ve temkinli olmanız gerek. Gerçek dostlarınızın ve düşmanlarınızın kim olduğunu iyi anlamanız gerek. Bu konuda oldukça dikkatli olmanız gerekir. Özel hayatınızda ise önemli bir konunun sizi beklediğini ve ortaya çıkacak bu konuyla ilgili ilişkiniz, aşkınız daha da alevlenecektir.

Falda ters dönmüş bebek görmek, işinizde beklediğiniz mevkiye geleceğinize delalet eder. Arzu ettiğiniz mevkiye gelmek için çok fazla gayret etmeniz gerekli. Özellikle çok sevdiğiniz bir kişiden duymak istediklerinizi duyup ve çok mutlu olabileceğiniz günlerin yaklaştığına tabir edilir.

Sahip olduğun yüksek enerji ve zekayı kullanabileceğin çok büyük bir fırsat eline geçmek üzere. Bu fırsatı iyi değerlendirirsen hayatın çok değişecek. Nişanlınla planlamış olduğun aile ziyaretini ertelemen nişanlını çok kızdıracak. Bir tartışma yaşayıp küseceksiniz ama bu küslük kısa sürecek. Çok sevdiğin bir arkadaşın nişanlanacak, bu durum seni çok mutlu edecek.

Yüksek bir mevkiye sahip bir bayanla tanışman, iş hayatında olumlu yönde büyük değişimlerin sağlanmasına neden olacak. Beklediğinin üzerinde kazanç elde etmek seni oldukça rahatlatacak. Hayalindeki eve 3 vakte kadar sahip olacaksın. Nişanlın tarafından alınacak bir hediye seni çok mutlu edecek. İsminde K harfi olan biri sürekli seni gözlüyor, dikkat et.

Kahve falında ters dönmüş bebek görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.