Kahve Falında Ters Ayakkabı Görmek Ne Demek?

Kahve falında ters ayakkabı görmek, evde problem yaratan, sürekli huzursuzluk çıkaran birinin uzun süreli olarak evde ayrılacağını gösterir. Bu kişi özellikle evdeki erkeklerden biri, oğlunuz, eşiniz ya da kardeşiniz olabilir. Kim olursa olsun huzursuzluk çıkaran bu kişinin evden uzun süre uzaklaşması ve hanede sükunet ortamının oluşmasını müjdeler. Yalnızca bir taneyse giden kişinin bir süre uzaklaştıktan sonra geri dönme ihtimalinin olduğunu; iki taneyse tamamen gideceğini ve bir daha geri dönmeyeceğini gösterir.

Falda ters ayakkabı görmek, misafir gelmesi şeklinde de yorumlanır. Ne kadar çok varsa o kadar çok misafir ağırlanacağı anlamına gelir. Ayrıca figürün çokluğuna göre uzun ya da kısa süre kalacağı yorumu da yapılmaktadır.

Gelecek kişi ya da kişiler akraba olabileceği gibi yalnızca eski bir arkadaş da olabilir. Ancak beraber gelecek bolluğu ve bereketi de simgeler. Sorunların evden uzaklaşması, huzur ve mutluluk ortamıyla beraber bolluğun da haneye ulaşarak geçimin kolaylaşması gibi olumlu anlamlar taşır.

Yaşantına yenilik katmayı düşünüyor gibisin, bunun için tam da doğru zaman gibi görünüyor. Çok yakında gireceğin bir sosyal ortamda tanışacağın biri başını döndürüp, seni monotonluktan çıkarabilir. Eğer duygularını frenlemekten vazgeçip bu erkeğe şans tanırsan; bu kişi ile birlikte hoşça vakitler geçirebilir, daha önce hissetmediğin duyguları yaşayabilirsin. Unutma; hayat, bazen risk almaya değer.

Kahve falında ters ayakkabı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.