Kahve Falında Tavus Kuşu Tüyü Görmek Ne Demek?

Kahve falında tavus kuşu tüyü görmek, kafanızda kurmuş olduğunuz saçma sapan olayları bir kenara bırakmanızın zamanı geldiğine ve hayatınıza daha çok odaklanmanız gerektiğine tabir edilir. Eve giren berekete ve bolluğa yorumlanırken bir diğer yoruma göre de ailenizin birlik ve beraberliğini korumak için her zaman birlikte kararları vermeniz gerektiğine işaret etmektedir. Sevdiğiniz kişiyle mutlu bir geleceğe imza atmak için önemli kararlar alacağınıza ve geleceğiniz çok parlak olacağına işaret etmektedir.

Şansınızın yaver gittiği bir dönemde olduğunuza, uzakta olan bir akrabanıza misafirliğe gideceğinize ve bu misafirlikten oldukça kazançlı geri döneceğinizi göstermektedir. Karşınızdaki insanları kırmamak için kendinizi ilk başta dinlemeniz gerektiğine ve sinirlerinize her zaman hakim olmanız gerektiğine yorumlanmaktadır.

Falda tavus kuşu tüyü görmek, İçinizdeki kuşkuları yenmek için sevdiğinize güvenmeniz gerektiğine, partnerinizin sizi çok sevdiğine sizi asla aldatmayacağına ama sizin bu güven sorunuzun halletmeniz için ya partnerinizle açık açık konuşmanız gerektiğine yada sevginize tamamen güvenerek olayları akışına bırakmanız gerektiğine tabir edilir.

Okul içinde bir tartışmaya tanık olduğunuz ve bu tartışmadan galip geldiğinizi görürseniz hayatınızda oldukça şanslı bir döneme gireceğinize ve bu şansı iyi bir şekilde değerlendirmeniz gerektiğine yorumlanmaktadır. Çoğu zaman ise kısmet anlamına gelmekte. Özel hayatınızda uzun süreli bir aşkın yaşanacağını ifade eder. Bu hayırlı olayların yaşanacağına işaret eder. Esen rüzgar meltem biçiminde ise heyecanlı günlerin sizi beklediğine delalet eder.

Son günlerde yaşadığınız olaylar sizi korkutmuyor, tehlike yaşatmıyor ve sizi bulunduğunuz ortamdan başka bir yere götürüyorsa dini yönden ehli biri olacağınıza, işinizde önemli bir mertebeye yükseleceğine ve ticarette kazançlı bir döneme gireceğinize işaret eder. Dostlarınızın kıymetini bilmeniz gerektiğine ve bu gibi arkadaşların kimseye nasip olmayacağı anlamına gelir.

Falınızda görmüş olduğunuz yağmurun her tarafa yağdığını görmüşseniz yaşamakta olduğunuz mutluluğun çevrenize de yansıyacağına kendinizle birlikte birçok kişiyi mutlu edeceğinize ve ev içine huzur getireceğinize tabir edilir. Yakın zamanda aileye katılacak yeni bir ferdi de müjdeleyebilir. Uyuyan birini uyandırmaya çalıştığınızı görmek, o kişinin göremediği ya da fark edemediği bazı şeyleri onun görmesi için yardımcı olacağınızı ve doğru yolu bulmasında katkı sağlayacağınızı gösterir.

Kahve falında tavus kuşu tüyü görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.