Kahve Falında Su Bardağı Görmek Ne Demek?

Kahve falında su bardağı görmek, fal sahibi kişini hayatında çok boş ve anlamsız şeylerle uğraşan biri olduğu kapasitesi çok yüksek olmasına karşın kendi kendini harcamış ve her geçen gün kendisini köreltmektedir. Bu şekilde devam ettiği taktirde pek çok başarıya imza atabilecekken vasıfsız bir kimse olarak hayatını ziyan edecektir.

Falda su bardağı görmek, eğer bir kısmı dahi dolu ise gözyaşı anlamına gelmektedir. Bu da fal sahibinin kimseye anlatamadığı bir konudan ötürü sürekli ağladığı mutsuz olduğu bu derdini içine atarak kendisini kahrettiği anlamına gelmektedir. Boşluk ne kadar az ise dayanabileceği süre de o kadar az demektir ve bu süre dolduğunda artık bu acı ve üzüntü o kişiye hastalık olacak ve gitgide çökmesine neden olacaktır. Bu derdi her ne ise içine atmaktan vazgeçmeli birilerine anlatıp çözüm aramalıdır.

Henüz eğitimine devam etmekte olan bir kimse için tahsil hayatında başarı anlamına gelmektedir. Kişi çocuğunun ya da ailesinden herhangi birinin tahsili, geleceği için kapatmışsa bu durumda niyet edilen kişinin eğitim hayatının başarılarla dolu olacağı ve beklenenden çok daha fazlasını yapacağı ile yorumlanır.

Hiç kimsenin şans vermemesine ve herkesin umudunu kesmesine rağmen büyük bir başarı yakalayacak ve bu başarı ile herkesi gururlandıracaktır. Bazı yorumculara göre eğer ters bir vaziyette çıkmış ise bu yakın zamanda girişilmeyi düşünülen bir işte başarısızlığa uğranacağı ile yorumlanır.

Kahve falında su bardağı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.