Kahve Falında Soba Görmek Ne Demek?

Kahve falında soba görmek, yeni bir eve taşınmak anlamına gelir. Kirada oturuyorsanız yeni bir eve taşınabilirsiniz. Evinizden rahatsızsanız evinizi değiştirebilirsiniz. Kişi hayırlı bir kısmet bulacaktır. Bekarsanız hayalinizdeki kişiyle tanışabilirsiniz.

Uzun zamandır güzel bir ilişkiniz varsa o kişiyle ilişkinizi resmileştirebilirsiniz. Kız isteme, söz, nişan hazırlığı yapabilirsiniz. Yanık gören kişi tatile gidebilir. Yıllık izninizi alabilirsiniz ve bir iki haftalık bir tatil planı yapabilirsiniz. Uçak yolculuğu yapabilirsiniz ve yurt dışında bir tura katılabilirsiniz.

Falda soba görmek, daha değişik şekillerde de yorumlanabilir. Yaktığını gören kişi yakın bir arkadaşına yardım edecektir. Yakın arkadaşınıza maddi olarak yardım edebilir, onun zor zamanında teselli verebilirsiniz.

Evlenecek arkadaşınıza hazırlık konusunda bazı ipuçları verebilirsiniz. Tanıdığınız kişileri araya sokarak masrafları azaltabilirsiniz. Söken ve silkeleyen biri, yeni bir eğitim sürecine girmek anlamındadır. Okulunu bitiren kişi yüksek lisans için başvuru yapabilir. İstediğiniz bir alanda kursa gidebilirsiniz. Eğitim için sınavlara girebilirsiniz ve kariyer planı yapabilirsiniz.

Yeni bir işe girebilirsiniz ve iş için başka bir şehre seminere gidebilirsiniz. Çok düşünceli bir yapıda olduğunuza dalalettir. Kuran ve yakan işi uzun zamandır planladığı bir işi faaliyete geçirebilir. Projeler kağıda geçirilir ve somut adımlar atılabilir.

Planladığınızı şimdi yapma zamanı. Ortak mallar konusunda bazı gelirler elde edebilirsiniz. Eşinizden babanızdan, çocuklarınızdan ummadığınız bir para gelebilir. Miras malları da gündemde olabilir. Miras mallarından kazanç sağlayabilirsiniz, arsa paylaşımı yapabilirsiniz.

Kahve falında soba görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.