Kahve Falında Şapkalı Kadın Görmek Ne Demek?

Kahve falında şapkalı kadın görmek, fal sahibinin kazanacağı bir başarının onu fazlası ile tanınan bir insan haline getireceğinin habercisidir. İş hayatındaki bu üstün başarı birçok kimsenin fal sahibini tanımasına ve örnek almasına vesile olacaktır. Diğer bir yorumda ise fal fincanında beliren şapka ailesinin baskısı nedeniyle iş değiştirmek zorunda kalınacağının işaretidir. Fakat fal sahibi kısa bir tereddüt yaşadıktan sonra ne kadar doğru bir karar verdiğini anlayacaktır.

Falda şapkalı kadın görmek, kimi yorumcular tarafından üzüntülü bir haber alan fal sahibini simgeler. Aldığı haber yüzünden dış dünya ile bağlantısını bir an koparan fal sahibi ne yapacağını şaşıracak dereceye gelebilir. Olayları değiştirecek bir konumda olmadığı için nasıl tepki vereceğini bile kestiremeyen fal sahibi için en güzel yol her şeyi akışına bırakmak olacaktır. Aradan geçen belli bir sürenin sonunda bu haberin aslında kendisi için ne kadar hayırlı bir yol hazırladığını fark edecektir.

Etrafında çıkan simgeler ve figürler ile birlikte yorumlanabilmektedir. Eğer usta bir falcı ile baş başa kaldıysanız size duymak istediklerinizi fazlası ile aktaracaktır.

Fal fincanında bir kadın şapkası çıkmışsa ve üzerinde tüy varsa, karşı cins ile aranıza girmeye çalışan kötü niyetli bir insanla yorumlanır. Eğer fincanda görülen şapka bir erkeğin başında ise, elinden nasıl çıkaracağına karar veremediği bir miktar para yüzünden canı sıkılabilir. Sevdiği birisine hediye alarak değerlendirilebilecek bu para fal sahibi tarafından kendisine harcanırsa pek hayır getirmeyecektir.

Kahve falında şapkalı kadın görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.