Kahve Falında Sandalet Görmek Ne Demek?

Kahve falında sandalet görmek, bir yolculuğa çıkılacağına işaret eder. Yeni yerler keşfetmekten hoşlanıyorsanız çok eğlenceli bir döneme giriyorsunuz demektir. Hiç görmediğiniz yerleri görmek için tatil planı yapabilirsiniz. Yakın bir akrabanız yada arkadaşınızı haber vermeden ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Sürpriz yolculuklar söz konusu olabilir.

Falda sandalet görmek, yeni bir eşya almaya işarettir. Eskiyen bir eşyanızı yenileyebilirsiniz yada bir süredir planladığınız bir eşyayı almaya karar verebilirsiniz. Aldığınız eşya hobilerinizle alakalı olabilir. İhtiyaçtan çok kendinizi iyi hissettirecek bir şeyler satın almanız söz konusu olabilir. Aldığınız eşyayı çok fazla kullanacaksınız ve yeni tasarımlar yapabileceksiniz.

Yaratıcılığınızın arttığı bir dönem olarak yorumlanabilir. Ayağına giydiğini gören kişi bazı maddi kazançlar sağlayabilir. Bu aralar daha fazla çalışabilir, daha fazla mesai sağlayabilirsiniz. Hiç hesapta olmayan bazı gelirler gündeme gelebilir. İşinizde başarılı olduğunuz için patronunuz ikramiye verebilir. Eşiniz yada çocuklarınızdan maddi yardım görebilirsiniz.

Uzakta olan çocuğunuzdan haberiniz yokken para gelebilir. Uzakta iş yapmaya giden eşiniz toplu para alıp size gönderebilir. Çok farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Çıkarıp yalın ayak yürüdüğünü görmek yeni başlangıçlar yapmak için daha cesaretli olmak anlamındadır.

Aklınızda bazı düşünceler var ancak kendinize tam olarak güvenmiyorsanız bu dönemde kendinize güvenmeye başlayacaksınız ve gereken başarıyı göstereceksiniz. Sizi korkudan nedenleri ortadan kaldırmak için bazı önlemler alacaksınız. Planlı hareket ederseniz hedefinize daha rahat ulaşacaksınız. Cesaretli olun ancak tüm olumlu olumsuz olasılıkları düşünmeyi unutmayın.

Kahve falında sandalet görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.