Kahve Falında Rakamlar Görmek Ne Demek?

Kahve falında rakamlar görmek, fal sahibine farklı konularda mesajlar verir. Rakamlar etrafındaki şekillerle birlikte yorumlanabildiği gibi tek başına da bazı anlamlar içerirler.  Yaşadığı hayattan memnun olmayarak yeni başlangıçlara imza atan fal sahibini simgelemektedir. Fakat fal fincanında birçoğunun bir arada olması fal sahibinin kafasının karışmasına neden olan bir olay yaşaması anlamını taşımaktadır.

Bazı fal yorumcularına göre ise fal sahibinin çok sevdiği bir arkadaşı ile arasının açılacağına dalalettir.

Falda rakamlar görmek, bereketi ve bolluğu işaret eder. Eğer fal sahibi zor günler geçiriyorsa bu zor günlerin en kısa sürede atlatılacağının habercisidir. Fincanın ağız kısmında ise bereketli günler çok yakında demektir fakat fincanın dip kısmına yakınsa biraz daha sabredilmesi gerekiyor demektir.

Fal fincanında 1 rakamı çok fazla çıkmış ise fal sahibi hayatı boyunca unutmayacağı bir sürpriz ile karşılaşacak demektir.

Diğer bir yorumda ise fal sahibinin maddi yönden bunalıma girdiği bir anda eşinin ona sürpriz bir destekte bulunacağının habercisidir. Çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Mesela fal fincanında sürekli büyük rakamlar görülüyorsa fal sahibinin birisine karşı uzun süredir hissettiği olumsuz duyguların doğru çıkacağı anlamına gelmektedir.

Eğer fal fincanında küçük rakamlar çıkıyorsa tam tersidir. Yani fal sahibinin karşısındaki kişiye önyargı ile yaklaşmasından dolayı olumsuz duygular hissetmesi demektir.

Kahve falında rakamlar görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.