Kahve Falında Parmaklık Görmek Ne Demek?

Kahve falında parmaklık görmek, mal ve mülkünüzün emniyet içinde olduğunu işaret eder. Sosyal hayatınıza kadar etki eden bir semboldür.

Falda parmaklık görmek, etrafınızdaki insanlarla iyi geçineceğiniz, mutlu olacağınız bir dönemin başlamak üzere olduğunun habercisidir. Bazı yorumculara göre kanunun ve hükümetin otoritesini işaret eder. Sizin ya da yakınlarınızdan birinin geçmişte bir suç işlediğine ya da yakında suç işleyecek olmasına işarettir. Bu suç nedeniyle hapis yolu görünebilir. Bu gibi durumlara maruz kalmamak için şimdiden birtakım tedbirler almanız, yasa dışı işlerden uzak durmanız gerekir.

Bazı hayallerinizden, isteklerinizden istemeden vazgeçeceğiniz olarak da yorumlanır. Son dönemlerde sıkıntılı ve bunalımlı bir dönem geçirdiğinizi söyler. Bu gibi durumlarda sevdiğiniz insanlarla zaman geçirmeniz, kafanızı rahatlatmanız doğru olacaktır. Zorluklar ve sorunlar hayatınızın her alanında karşınıza çıkabilir.

Ruya tabir

Güçlü olmak zorlukları ve sıkıntıları atlatmanız için ilk silahınız olacaktır. Ayrıca sabırlı olmak da zorluklarla mücadele etmek de size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Sıkıntılı döneminiz uzun sürmeyecektir. Aşk hayatındaki yorumu da eşinizle ya da sevgilinizle aranızdaki enerjiyi canlandırmanız gerektiği yönündedir.

Kahve falı yorumlamak da doğru sonuçlara ulaşabilmek, doğru yorumları yapabilmek için diğer sembollerin de doğru tespit edilmesi ve yorumlanması son derece önemlidir. Aksi halde yanlış yorumlar yapmanız kaçınılmaz olacaktır.

Kahve falında parmaklık görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.