Kahve Falında Paket Görmek Ne Demek?

Kahve falında paket görmek, özel bir gün için yapılan hazırlığı simgeler. Bu hazırlık bir doğum günü partisi, evlilik yıl dönümü ya da yılbaşı kutlaması olabilir. Yalnızca fal sahibinin yapacağı değil fal sahibine yapılacak olan muazzam bir şöleni de ifade edebilmektedir. Sevdiklerinizden alacağınız hediyeler ile çok mutlu olup, büyük bir sevinç yaşayabilirsiniz. Kişinin arzularını da ifade edebilir. Geçmişte edinilmiş unutulan bir mal varlığını işaret edebilmektedir.

Falda paket görmek, büyüklüğüne göre sahip olunacak bir meblağ parayı ifade eder. Fincanın kenar kısmında ise, helal parayı ve gelecek mal, evrak ya da paranın temiz bir şekilde ele geçeceğini gösterir. İçerisinde bulunan bir kısım değerli evraklar fal baktıran kişi için yüklü bir mal varlığının oluşmasına olanak sağlayacaktır. Bir nevi maddi özgürlüğün de temelleri atılıyor diyebiliriz.

Faldaki iki dağ arasındaymış gibi görünüyor ise, beklediğiniz bir haber, para ya da resmi evrakta bir gecikme yaşanacak ve sizin zor günler geçirmenize neden olacak demektir. Size ulaşacağına dair net bir şey söylenmesi için siluetinin önündeki figürler oldukça önemlidir. Ancak buna göre ne vakit geleceğine dair bir zaman kavramına varılabilir.

Fincanınızı kapatırken dilediğiniz şey çabuk gerçekleşecektir. Maddi sıkıntılar sizi bunalıma sokacaktır. Okul hayatınızdan dolayı nişanlınız ile ilgilenememeniz tartışmaya sebep olacaktır. Tatlı dil ile bu olaylar kısa sürecektir. Ailen senin hakkında kaygıları olduğu için seni sıkmaktadırlar. Bunu almayışla karşılarsan sorun çıkmayacaktır. Kararlı adımlar atmalısın.

Kahve falında paket görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.