Kahve Falında Omuz Görmek Ne Demek?

Kahve falında omuz görmek, çok sevdiğiniz, uzun süredir hasta olan bir yakınınızın iyileşeceğine yorumlanır. Bu yakınınız her zaman size dua eden birisi, hep yanınızda olmaya çalışmış, tüm dertlerinizi dinleyip ortak olmuş her seferinde ancak hastalık sürecinde kendi derdiyle uğraşmış daha çok.

Bu sıkıntılı dönemler çok kısa zamanda geçecek ve siz yine bu kişinin omzuna yaslanıp dertleşecek, yeri gelecek oldukça eğleneceksiniz yani eski güzel günlerinize tekrar döneceksiniz. Bu kişinin bu döneminde yanında olmaya ve yalnız bırakmamaya çalışın. Sizin yanında olmanız o kişinin psikolojisini oldukça olumlu etkileyecek ve iyileşme süresi çok kısalacaktır.

Falda omuz görmek, birinin sizden yardım isteyeceği anlamına gelir. Zor durumda kalmış bir arkadaşınız sizden maddi yardım talebinde bulunabilir. Oldukça düşüneceksiniz verip vermeme konusunu, ancak sonunda vereceğiniz kara en hayırlısı olacaktır. Hediye edilecek bir eşyanın onun hayatına renk katacağı anlamını da taşımaktadır.

Hanene gelecek müjdeli ve mutlu bir haber görünüyor. Bu haber hem seni hem de aileni çok mutlu edecek. Uzun süredir geçirdiğin sıkıntılı günlerin sonrasında mutlu, huzurlu ve rahat günler seni bekliyor. Uzaktan gelecek bir misafir görünüyor. Bu misafir size irili ufaklı hediyeler getirecek. İş hayatında ise büyük paralar kazanacağın gözüküyor. Şansın ve kısmetin yakında açılacağa benziyor.

Maddi ve manevi olumlu gelişmeler söz konusu. Çok güzel ve kıskanılacak bir hayata sahipsin. Etrafındaki herkes özellikle iş çevrendekiler sana çok imreniyorlar. Çok yakında sevdiğin birinden alacağın bir haber kısa zamanlı bir mutluluk sağlayacak. Sevildiğini çok iyi hissedeceğin bir ilişki başlamak üzere gibi görünüyor.

Kahve falında omuz görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.