Kahve Falında Oğlak Boynuzu Görmek Ne Demek?

Kahve falında oğlak boynuzu görmek, dans edip şarkı söylemekten hoşlanan neşeli bir kadını temsil eder. Eğer fal sahibi bir bayan ise bu kişi kendisi olabileceği gibi, eğer var ise kızı da olabilir. Hayat dolu ve kıpır kıpır bu kişilik hayatı boyunca bu neşeli tavırları ile insanların dikkatlerini üzerine çekerek her işte başarılı olup taktir edilecektir.

Bazı fal yorumcularına göre ise oğlak boynuzu sembolü güç gerektiren konularda cesur ama manevi konularda korkak bir erkek ile yorumlanır. Eğer fal sahibi erkek ise bu kişi fal sahibi olabilir veya oğlu var ise oğlu da olabilir. Bu doğrultuda fal sahibinin veya oğlunun kişisel riskler barındırmayan fakat beden gücü gerektiren işleri tercih etmeleri çok daha mantıklı olacaktır.

Falda oğlak boynuzu görmek, bir diğer anlamı ile sevdiklerine canını verebilecek bir karakterdir ve bu anlamı fincanın kulp kısmında belirmişse geçerlidir. Az ama öz dostluklar kuran bu kişilik bazı özel durumlarda çok fazla kırıcı olabilir ama damarına basılmadığı sürece çok uyumlu bir insandır. Etrafındaki semboller ile birlikte de yorumlanabilmektedir.

Mesela fal fincanında oğlak boynuzu sembolü bir kayanın üzerinde belirmiş ise pusuya yatmış birisini temsil eder. Bu şahıs hırslı kişiliği ile tüm planını yapmış ve doğru zamanı kollayan biridir ve iş alanında güçlü yatırımlara sahiptir. Fal sahibi ile yakın ilişkiler içerisinde olan şahsın fal sahibine de olumlu katkıları olacaktır.

Fal tabağında belirmiş ise ilerleyen günlerde etrafındaki insanların çok fazla etkisinde kalınacağını belirtir. Bu insanların her biri bir şey söyleyecek ve fal sahibi asıl amacından sapacaktır. Gönül ilişkileri söz konusu olduğu zaman kalbinden başka kimseyi dinlememesi gereken fal sahibi hata yapmamak için dikkatli olmalıdır.

Kahve falında oğlak boynuzu görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.